Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/mebel-baby-c/data/mod-tmp/sess_ttkmp5b8ogt6tdt1plooekq9d6, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/mebel-baby/data/www/mebel-baby.kiev.ua/index.php on line 26
👶 MEBEL-baby |- Балдахін - Текстиль для новонароджених. Балдахіни на ліжечко - магазин меблів для Ваших дітей. Купити в Києві
Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Балдахін 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 27 товарів

Для захисту новонародженого малюка від зовнішнього світу, створення комфорту і безпеки використовується балдахін.

Балдахін для ліжечка - це не лише елемент інтер'єру, а ще і захист малюка від сонячних променів, і навіть поглядів сторонніх, якщо вони з'являються у будинку. Це пристосування не лише виглядає красиво, але і виконує функцію захисту від комах, охороняє сон малюка від протягів, яскравого освітлення і сторонніх шумів. За допомогою балдахіна уся кімната стає легшою і повітряною, а ліжечко ніби парить в небесах. Балдахіни часто пропонуються у комплекті з ліжечками, але їх можна придбати і окремо.

Балдахін незамінний для новонароджених, але він не завадить і дітям старшого віку. Він допомагає уникнути проблем з нічними страхами, формує самостійність підростаючої дитини. За способом кріплення можна виділити декілька основних видів: балдахіни, що повністю закривають ліжечко; балдахіни з кріпленням по периметру ліжечка. Для дітей старше кращим рішенням стане балдахін, що фіксується в узголів'ї і прикриває тільки верхню частину ліжечка. Це дозволяє створити певний захист малюкові, але, в теж час, не обмежує доступ до зовнішнього світу.

Балдахин Балдахин Балдахин

Розрізняються балдахіни по довжині фіранки, за типом тканини і іншим складовим. Балдахін на дитяче ліжечко стане не лише надійним захистом для малюка, але і надасть кімнаті особливе забарвлення, змусить її звучати новими нотками, зробить стильною і виразною.

Отримати інформацію і придбати балдахін у місті Київ, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з менеджером магазину і він допоможе Вам підібрати і замовити необхідний товар.