Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

Про магазин

Вітаємо Вас в магазині дитячих меблів www.mebel-baby.kiev.ua

Мета даного проекту полягає в тому, що б запропонувати покупцеві дитячі меблі різного формату, дизайну, вікової групи і цінового діапазону. Крім того, ви можете вибрати меблі виходячи з ваших уподобань, ви також можете почитати відгуки про вподобану вам меблі від покупців, які вже здійснили покупку і користуються нею. Також ви можете отримати професійну консультацію у менеджерів в будь-якому з салонів або по телефону.

На даний момент в нашому магазині представлена меблі від більш ніж 30-ти виробників з України, Росії, Польщі, Туреччини, Китаю, Італії, Німеччини. Меблі поділена на 4 основні групи: Для новонароджених (0-3 роки), Для малюків (3-6 років), Для дітей (6-13 років), Молодіжна меблі (13-20 років). Також в нашому магазині ви можете придбати супутні товари – килимки, постільна білизна, спортивні стінки та ін

Історія розвитку проекту

У лютому 2007 року відкрито інтернет магазин www.mebel-baby.kiev.ua

У лютому 2008 р. відкрито перший магазин дитячих меблів в павільйоні на ринку Бережанський, оболонського р-ну. Це дало можливість запропонувати нашим покупцям не тільки великий вибір меблів, але також можливість познайомитися з нею "в живу".

У серпні 2009 році нами був відкритий салон за адресою р. Київ, вул. Вишгородська 45/2. У салоні було представлено ще більше популярних моделей дитячих меблів. У 2013р. салон був закритий.

У червні 2011р. відкрито салон за адресою р. Київ, с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Петропавлівська, 6, ТЦ «4Room», 2 поверх. Даний салон спеціалізується на продажу меблів ТМ Меблик. Тут представлені основні серії цією яскравою і неповторною дитячих меблів.

 

 У лютому 2012р. відкрито салон за адресою м. Київ, вул. Велика кільцева, 110, ТЦ «Аракс», 2 поверх, салон MEBEL-baby. Салон меблі ТМ Meblik , ТИ Верес, ТМ Angelo, Маленька Соня ТМ Baby Dream
 
 
 

 

У березні 2012р. відкрито салон за адресою м. Київ, ст. м Лісова, вул. Беломорская, 1, ЦТ Даринок, 3 поверх, Дитячий відділ.У салоні представлена меблі для новонароджених, але також приймаються замовлення на решту меблі представлену на сайті.

 

 

У квітні 2013р. відкрито другий салон у ТЦ Даринок, 1 поверх, Меблевий відділ. У салоні представлена меблі наступних торгових марок: ТМ Meblik, ТМ Едісан, ТМ Mebelkon, ТМ Містер Меблі , ТМ Дрімка, але також приймаються замовлення на решту меблі представлену на сайті.

 

 
У березні 2017р. відкрито салон за адресою м. Київ, проспект Оболонський, 21Б, ТРЦ «Dream Town 2», 2 поверх атріум Англія салон-23 . У салоні представлений великий вибір меблів для найменших діток ТМ Верес, Baby Dream, LuxBed, Oris, Поляна казок, Woodman, Маленька Соня також для дітей і підлітків ТМ Meblik.

 

 

 

На даний момент ми можемо з гордістю стверджувати, що Mebel-baby - це найбільший вибір дитячих меблів і аксесуарів, професійні продавці-консультанти, досвідчені збирачі і нам цінний кожен покупець будь-якого куточка України.