Menu
Filter

Каталог

Виробник
Виконання
Основний колір
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Гладіаторські сітки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 32 товарів

Ось ще одна річ, яка просто підірвала ринок дитячих товарів – гладіаторські сітки. Люди вже чітко розділилися на дві половини: захоплені володарі і ті, хто цікавиться тільки тим, що це. Третє бути не може.

Для тих, хто поки погано розуміє що це таке, ми проведемо короткий екскурс.

Почнемо з того, що зараз кожен батько намагається приділяти увагу фізичному розвитку дитини. Однак, не завжди є можливість водити малюка в секції якщо він цілий день в садку чи на заняттях в школі. А ось в сучасних умовах, часто, малогабаритних квартир це зробити взагалі вкрай складно. Ось тут і постає питання, як підтримувати фізичну активність дитини. Спеціально для таких випадків були розроблені гладіаторські сітки, відразу підкорили серця дітей і дорослих. Отже, що ж це таке і чому гладіаторську сітку купити таки варто.

Гладіаторська сітка конструктивно складається з дерев'яної рами, в яку вплетена поліпропіленова кольорова вірьовка. Міцний каркас надійно кріпиться до стінки, а волокна поліпропіленової мотузки володіють певною еластичністю, що дозволяє дитині комфортно пересуватися по сітці. Іноді у цій конструкції є додаткові комплектації. Найбільш популярна з них – турнік. Так як малюкам доставляє особливе задоволення дертися знизу до верху і переходити до турніка. Виходить такий собі завершений цикл.

Гладіаторська сітка дозволяє дитині реалізувати потреби у фізичних навантаженнях, ставати сильнішими і розвивати координацію рухів. Це дуже зручно робити вдома під наглядом дорослих. Але гладіаторську сітку також дуже активно використовують у спортивних секціях з раннього розвитку дитини. Лазіння є одним з основних етапів розвитку фізичної форми дитину, так задіює відразу кілька навичок – силові, хапальні і когнітивні. І не тільки дарує гарну спортивну форму, але й пробуджує мозок. Окремим бонусом стає вміння долати перешкоди і доходити до кінця (в нашому випадку доползать).

Гладіаторська сітка спокійно витримує вагу до 60 кг, а рама і турнік – 120 кг. Так що такого веселого і корисного заняття малюкові вистачить на довгі роки. Якщо ми вас ще не переконали – приходьте в наші салони, які розташовані майже у всіх районах міста і спробуйте самі. Ми впевнені, ви не зможете встояти перед такою приголомшливою штукою!