Menu
Filter

Каталог

Основний колір
Материал изготовления:
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Ходунки 

Сітка
Cписок
Большие фото

Щастя і радість усіх батьків - це коли ваш малюк починає ходити.

Першим і незамінним помічником батькам в цьому, далеко не легкому процесі навчання, називають дитячі ходунки. Вони практичні і зручні при освоєнні навичок ходьби малюка. Малюк має можливість самостійно і безпечно пересуватися, а при необхідності, присісти в передбачене сидіння і зайнятися грою. Ходунки можна використовувати і в якості столика для годування, і крісло-гойдалки.

Ходунки не складні по конструкції і зручні у використанні. Але педіатри рекомендують – саджати у них дитину можна лише після того, як він навчиться сидіти самостійно з прямою спинкою. Так як опорно-руховий апарат ще занадто слабкий, малюкові рекомендується проводити в ходунках не більше 40 хвилин. Не залишайте дитину без нагляду і виключіть наявність сторонніх предметів.

ХодункиХодункиХодунки

Як правильно вибрати дитячі ходунки? Насамперед, вони повинні бути стійкими. Якщо дитина нахиляється вперед за іграшкою або перегинається через край, вона не повинна перекинутися. Широка стільниця захищає малюка від ударів об двері і гострі кути меблів. Висока і жорстка спинка, широке сидіння, забезпечують дитині додаткову безпеку. Саджаючи дитину в дитячі ходунки, в цілях безпеки, не забудьте ретельно затягнути і застебнути ремені.

В залежності від росту дитини, неодмінно необхідно регулювати висоту ходунків. Якщо при сидінні дитина ледве дістає до підлоги носочками або, навпаки, сильно підтискає ніжки, це негативно позначається на формування опорно-рухового апарату. На деяких ходунках до столика кріпиться вертикальна планка, на яку можна вішати іграшки.

Купуючи дитячі ходунки, ви переводите дитину з горизонтального положення у вертикальне і відкриваєте йому новий світ, дозволяючи дитині робити чудові успіхи в інтелектуальному, емоційному і соціальному розвитку.

Ходунки