Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Срок доставки
Категорії
  • 3
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Игры и развитие 

Ігри та розвиток, відіграють вирішальну роль в житті будь-якої дитини. За допомогою батьків дитина пізнає світ, вчиться грати і розрізняти добре і погане. І головне правило - гра повинна приносити задоволення. Ігри та розвиток дитини - основний сенс навчання дитини, розвитку його інтересу і фантазії. Саме гри необхідні для розвитку дітей дошкільного віку. В процесі гри дитина розвивається фізично, психічно і особистісно. Навички концентрувати увагу, аналізувати, запам'ятовувати інформацію дуже знадобляться дитині для навчання в школі. Рухливі ігри, при яких дитина бігає, стрибає, штовхає м'яч, вчать дитину володіти своїм тілом, розвивають м'язовий тонус, що дуже важливо для зростаючого організму. Граючи, дитина розвиває свою уяву і образність мислення. Ігри та розвиток, це і розвиток мови, і вміння домовлятися зі своїми партнерами, і вміння дотримуватися прийняті правила. Ігри, це свого роду полігон, на якому дитина вчиться бути чесним, сміливим, рішучим і доброзичливим. Ігри та розвиток дитини - це вміння співчувати, підтримувати, жаліти, висловлювати симпатію. Дитина, якій дали досхочу награтися, буде краще готовий до переходу на нову сходинку свого розвитку. Отримати інформацію і придбати ігри для дітей в місті Києві, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.

більш

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 5 з 5 товарів

Ігри і розвиток грають вирішальну роль в життя будь-якої дитини.

За допомогою батьків дитина пізнає світ, вчиться грати і розрізняти хороше і погане. І головне правило - гра повинна приносити задоволення.

Ігри і розвиток дитини - основний сенс навчання дитини, розвитку його інтересу і фантазії. Саме ігри потрібні для розвитку дітей дошкільного віку. У процесі ігри дитина розвивається фізично, психічно і особистісно. Навички концентрувати увагу, аналізувати, запам'ятовувати інформацію дуже згодяться дитині для навчання в школі.

Рухливі ігри, при яких дитина бігає, стрибає, штовхає м'яч, вчать дитину володіти своїм тілом, розвивають м'язовий тонус, що дуже важливо для зростаючого організму. Граючи, дитина розвиває свою уяву і образність мислення.

Игры и развитиеИгры и развитие

Ігри і розвиток - це і розвиток мови, і уміння домовлятися зі своїми партнерами, і уміння дотримуватися прийнятих правил. Ігри - це свого роду полігон, на якому дитина вчиться бути чесною, сміливою, рішучою і доброзичливою. Ігри і розвиток дитини - це уміння співчувати, підтримувати, шкодувати, виражати симпатію. Дитина, якій дали уволю награтися, буде більш готова до переходу на нову сходинку свого розвитку.

Отримати інформацію і придбати ігри для дітей в місті Києві, ви завжди можете в магазині Mebel - Baby. Зв'яжіться по телефону з магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.

Игры и развитие