Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Размер спального места, см
Возможность установить колеса
Возможность установить ящик
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Ліжечка з маятниковим механізмом поперечного гойдання. 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 176 товарів

Одна з найбільш необхідних речей вашого малюка – це ліжечко.

Вибираючи ліжечко, мами дуже ретельно вивчають параметри різних моделей. Один з таких параметрів – це механізм гойдання (маятник). Останнім часом, дуже популярні дитячі ліжечка з маятниковим механізмом поперечного гойдання. Поперечне гойдання – це механізм гойдання упоперек (по короткій стороні, з боку на бік) або з однієї сторони в іншу.

Кроватки с маятниковым механизмом поперечного качания Кроватки с маятниковым механизмом поперечного качания     Кроватки с маятниковым механизмом поперечного качания

Різноманітність моделей ліжечок – дуже велика. Як правило, виготовляються такі ліжечка з екологічно чистих порід дерева. Маятник поперечного гойдання у багатьох моделях виготовлений з дерева і у багатьох випадках зібраний на заводі, що є запорукою якості. В цілому ліжечка з маятниковим механізмом поперечного гойдання варто купувати, якщо вам подобається модель ліжечка і є можливість поставити ліжечко на невелику відстань від стіни.