Menu
Filter

Каталог

Виробник
Размер спального места, см
Возможность установить колеса
Возможность установить ящик
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Ліжечка з маятниковим механізмом поздовжнього гойдання. 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 5 з 5 товарів

Найбільш функціональними і зручними виробами для сну малюків вважаються ліжечка з маятниковим механізмом подовжнього гойдання.

Асортимент таких маятникових моделей постійно розширюється. Росте і попит на такі ліжечка. У рух маятник наводиться шляхом штовхання рукою людини. Найбільш природним для малюка вважається розгойдування вперед-назад, створюючи ілюзію перебування крихітки в материнському череві і сприяє її засипанню.

Кроватки с маятниковым механизмом продольного качания Кроватки с маятниковым механизмом продольного качания Кроватки с маятниковым механизмом продольного качания

Ліжечка з маятниковим механізмом подовжнього гойдання, дозволяють м'яко і плавно вколисувати малюка, не беручи його на руки і не встаючи вночі. При необхідності, маятниковий механізм можна зафіксувати і зробити спальне місце дитини нерухомим. Ліжечка з маятниковим механізмом подовжнього гойдання зручніші у використанні, оскільки ліжечко можна поставити впритул до стінки і це не заважатиме процесу гойдання ліжечка.