Menu
Filter

Каталог

Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Манежі 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 7 з 7 товарів

Ваша дитина підросла і починає активно рухатися, ходити, хапати різні предмети. Дитина така жвава і допитлива, що її ні на секунду не можна залишати без нагляду. А іноді самий звичайний простір може піднести всілякі сюрпризи. На цьому етапі розвитку дитини прекрасною допомогою для батьків стають дитячі манежі.

Дитячий манеж – це місце розвитку та росту дитини.

У дитячому манежі дитина вчиться підніматися, робити перші кроки і часто падає. Дитячі манежі бувають декількох видів – ігрові манежі або манеж-ліжко.

Широке застосування знаходять манежі-ліжка. Під час неспання дитини, манеж перетворюється в безпечний ігровий простір для малюка. Він легкий, просто складається і його можна транспортувати в спеціальній сумці. Манежі–ліжка мають два колеса для переміщення по дому, кишеню для іграшок і інші пристосування, що полегшують материнські турботи.

Високою популярністю користуються і дитячі ігрові манежі. Манежі дитячі, призначені для ігор, конструктивно бувають квадратними, круглими або прямокутними. У дитячих кімнатах в обмежених розмірах, економічно використовувати прямокутні манежі. Дитячий ігровий манеж зручний, компактний і простий при збірці. Має чотири ручки, призначені для того, що б малюк зміг самостійно підніматися на ніжки. Має екологічно м'який бортик і міцне надійне дно.

МанежіМанежіМанежі

Манежі - це місце для малюка, який тільки вчиться рухатися. Низ манежу досить м'який і жорсткий одночасно. Якщо дитина впаде, то йому боляче не буде, а повзати і ходити можна абсолютно спокійно. Крім того, у манежі можна навіть винести дитину в садок, на свіже повітря. При необхідності в манежі можна навіть поспати.

Всі елементи манежу виготовляються з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Для запобігання пошкоджень зубками дитини, екологічно м'який бортик виготовляється з більш стійкого і міцного ПВХ. Щоб уникнути перекидання манежу з дитиною всередині, манеж має бічні, фронтальні і задні упори. У продажу є манежі різних форм і забарвлень.

І головне, збираючись купити дитячий манеж, перш за все, визначіться з необхідними Вам розмірами і типом манежу, з якого матеріалу зроблена оббивка, виберіть колір манежу.

Манежі