Menu
Filter

Каталог

Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Мобили в кроватку 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 7 з 7 товарів

З давніх часів підвісні іграшки прикрашали люльки малюків.

Це були ганчіркові і солом'яні ляльки, дерев'яні пташки і безліч інших іграшок. Сучасні батьки купують мобілі в ліжечко і замість древніх оберегов кріплять їх на ліжечко для малюків. Яскраві іграшки і мелодійні звуки відволікають крихітку, розвеселять і заспокоять, а то і заснути допоможуть, поки матуся займається домашніми справами.

Більшість моделей мобілів в ліжечко є набором іграшок, закріплених на дузі, яка фіксується на борту ліжечка. Особливість такої іграшки полягає в тому, що вона не просто висить над дитячим ліжечком, а крутиться, видаючи при цьому мелодійні звуки. Поєднання приємних різноманітних кольорів, звуків і цікавих форм, наділяють мобілі в ліжечко розвиваючою функцією. Ніжні мелодії заколишуть малюка, яскраві іграшки привертають увагу дитини і будять інтерес до предметів, що рухаються.

Мобілі в ліжко Мобілі в ліжко Мобілі в ліжко

Наявність всіляких регуляторів гучності, режимів обертання, часу програвання мелодій роблять мобілі в ліжечко ще більше популярними. Різноманіття моделей дозволяє кожному покупцеві підібрати виріб відповідно до особистих смаків і потреб.

Отримати інформацію і придбати мобілі в ліжечко у місті Києві, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з нашим магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.

Мобили в кроватку