Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Нічні лампи 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 55 товарів

Основне завдання усіх батьків - це створення затишної атмосфери в дитячій кімнаті. Маленькі дітки часто потребують того, щоб батьки знаходилися поруч постійно, заспокоюючи їх під час несподіваного пробудження.

Дитячі нічні лампи – відмінний інструмент в створенні комфортного куточка для дитини.

Їх ніжне світло благотворно впливає на психоемоційне самопочуття дитини. Уклавши дитину спати, увімкніть спокійну красиву музику і проектор зоряного неба. Малюк із задоволенням спостерігатиме за цим захоплюючим дух видовищем і спокійно засинатиме.

Сучасні нічні лампи обладнані можливістю програвання приємних, заспокійливих мелодій і діти не лише швидко засинають, але у них також розвивається слухове сприйняття навколишнього світу. Вони не просто освітлюють дитячу, вони створюють атмосферу казки і чаклунства. Дитячі нічні лампи, створені у виді м'якої іграшки, приємно брати в руки. Такий прилад буде красивим доповненням кімнати, навіть вже дорослої дитини.

Ночники    Ночники           Ночники

Вибираючи і купуючи нічні лампи, важливо враховувати вік малюка. Для найменших можна купити нічну лампу з приглушеним світлом, а для діток старшого віку підійдуть лампи-звірятка або інші казкові персонажі. Правильно підібрані нічні лампи, подарують вашій дитині казкові хвилини заспокоєння, яке обернеться солодким сном.

Отримати інформацію і придбати нічні лампи у місті Київ, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.

Нічні лампи