Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/www/mebel-baby-c/data/mod-tmp/sess_qsr81trcv1ud6f0vrbmp8f7pn0, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /var/www/mebel-baby/data/www/mebel-baby.kiev.ua/index.php on line 26
👶 MEBEL-baby |- Приставні Ліжечка для новонароджених - Дитячі МЕБЛІ. Салон - магазин меблів для Ваших дітей. Купити в Києві
Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Срок доставки
Размер спального места, см
Основание спального места
Возможность установить колеса
Возможность установить ящик
Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Страна производитель:
Вид маятника
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Приставні ліжечка для новонароджених 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 19 з 19 товарів

Народження дитини - ця найрадісніша подія в житті кожної сім'ї.

Щоб сон дитини проходив в найбільш комфортних умовах, потрібний правильний вибір ліжечка для його сну. Новонароджені і вночі, і вдень вимагають багато уваги батьків і почувають себе затишно, коли мама близько. Деякі мами з перших днів після народження дитини кладуть спати її поряд з собою, що дуже незручно. Для вирішення цієї проблеми, були розроблені і поставлені для продажі спеціальні приставні ліжка для новонароджених.

Приставні ліжечка для новонароджених Приставні ліжечка для новонароджених Приставні ліжечка для новонароджених

Раніше батьку потрібно було прибирати стінку у звичайного ліжечка і придумувати, як закріпити її до свого ліжка. Зараз, маючи дитячі приставні ліжечка для новонароджених, цих проблем не існує. У таких моделях спальне місце малюка регулюється і потім закріплюється точно врівень з вашим ліжком. А при грудному вигодовуванні, особливо вночі, мамі не потрібно вставати з ліжка.