Menu
Filter

Каталог

Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Розвиваючі килимки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 5 з 5 товарів

Не так давно з'явилися в побуті розвиваючі килимки, а вже завоювали широку популярність у догляді за дитиною. 

Це корисне і сучасне пристосування полегшує процес знайомства малюка з навколишнім світом. Діти, що контактують в ранньому віці з подібним пристосуванням, розвиваються значно швидше за своїх однолітків.

Розвиваючі килимки допомагають дитині розвивати своє мислення і моторику організму. Під час гри у дитини відбувається запам'ятовування нових предметів і їх форм. Музичний килимок, що дозволяє відтворювати різні звуки, особливо звуки тварин, допомагають малюкові вибудовувати причинно-наслідкові зв'язки. Увага дитини може бути прикована до кожної іграшки окремо, і він намагається контролювати її рухи якнайкраще. Розвиваючі килимки виготовлені з тканин різних кольорів, що дає можливість дитині досліджувати кожен колір.

Развивающие коврики Развивающие коврики Развивающие коврики

Розвиваючі килимки дуже потрібні малюкові, але для кожного віку килимок виконує свої функції. У віці до 3-х місяців – дитина починає вчитися хапати. У віці від 6 до 9 місяців - дитина знайомиться з музичними іграшками. При виборі килимка треба переконатися в його безпеці. Він має бути виготовлений тільки з якісних матеріалів, у малюка не повинно виникати алергії. Вибрана тканина має бути м'якою і приємною, шкіра дитини не повинна піддаватися роздратуванням.

Отримати інформацію і придбати розвиваючі килимки у місті Києві, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з нашим магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.

Розвиваючі килимки