Menu
Filter

Каталог

Виробник
Материал изготовления:
Страна производитель:
Максимально допустимая нагрузка, кг
Защита от случайного складывания
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Шезлонги і качельки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 3 з 3 товарів

Поява маляти у вашому житті - це безмежна радість для всіх членів сім'ї. З перших днів свого життя, він починає проявляти інтерес до навколишнього світу, проявляти допитливість. Батькам необхідно створити умови, при яких дитина під час ігор мала б можливість пізнавати світ, всебічно розвиватися. Найкраще, коли дитина відпочиває в гойдалках або шезлонгах.

На сьогоднішній день великою популярністю серед батьків користуються дитячі гойдалки, шезлонги і віброкрісла.

Всі вони спроектовані таким чином, щоб не нашкодити незміцнілій спині дитини. Шезлонги, гойдалки допомагають мамі і татові зайняти малюка або заколисувати. Усім батькам відомо, як важко фізично качати дитинку на руках, навіть саму маленьку. Шезлонги, гойдалки допомагають звільнити батьків на час від тримання малюка на руках, для того, щоб зробити роботу по дому.

Особливим попитом у батьків користуються шезлонги для дітей. Мамі, навіть якщо вона зайнята роботою, вони дозволяють тримати дитину в полі її зору. І для дитини-це велика радість і веселощі, так як в цей час вона бавиться іграшками і бачить своїх батьків, розглядає навколишнє середовище. Дітям дуже затишно лежати в сидінні шезлонга, як ніби в люблячих обіймах мами. Багато режимів заколисування, величезний асортимент кольорів і підвісних іграшок, а деякі моделі мають ще і музичний супровід, роблять шезлонги дуже цікавими для діток.

Шезлонги і качелькиШезлонги і качелькиШезлонги і качельки

Користуються популярністю у батьків і дитячі гойдалки. Дитячі гойдалки для будинку можуть бути призначені як для новонароджених діток, так і для діток старшого віку. Справжню радість у дитини викликає відчуття польоту – їй подобається, коли батьки її підкидають, граються з нею. Високим попитом останнім часом користуються електронні гойдалки. Поки батьки займаються необхідними справами, ваша дитина отримує масу задоволення від катання на такій гойдалці.

Всі моделі шезлонгів і гойдалок обладнані спеціальними накладками з гуми на ніжки, що роблять їх не ковзаючими. Для оберігання дитини від можливого падіння, його будуть охороняти м'які і широкі ремінці-тримачі. Шезлонги, гойдалки обладнані спеціальними рамками–тримачами, що дають можливість дитині спостерігати і чіпати ручками яскраві іграшки. Багато радості доставляють дитині моделі з автоматичним заколисуванням і прослуховуванням приємної музики.

Шезлонги і качельки