Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Размер спального места, см
Материал изготовления фасада
Материал изготовления:
Основание спального места
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Широкі двоярусні ліжка 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 8 з 8 товарів

Одна з найбільш популярних різновидів двоярусних ліжок – це ліжко з широким спальним місцем. І що найцікавіше, вони користуються попитом не тільки у багатодітних сімей, але і у сімей з однією дитиною. Можливо, ви теж не просто так зайшли в цей розділ. Давайте разом розбиратися підходить вам такий варіант.

Найбільш часто такий варіант вибирають сім'ї з близнюками. Причому не важливо, чи є в родині інші діти чи ні. Близнюки – це абсолютно особливий світ, ці діти часто бачать себе як одне ціле, тому воліють навіть спати разом. Але періодично вони сваряться або просто втомлюються один від одного, тоді їм просто необхідно окреме спальне місце. Ось тут буде дуже до речі двох'ярусне ліжко з широким спальним місцем, де можна спати вдвох і є куди втекти в разі необхідності. Але найбільш затребуваний цей вид ліжка стає, коли крім близнят в сім'ї є ще дитина, а місце в дитячій кімнаті обмежена.

Ну, от і розібралися з багатодітною родиною. А в чому перевага такого ліжка для сім'ї з однією дитиною?  Почнемо з того, що двох'ярусне ліжко сама по собі класна і викликають у дітей захоплення. Іноді сама наявність таких меблів є предметом гордості дитини. Якщо в кімнаті дозволяє місце, батьки воліють широку двоярусне ліжко купити. Нижня, більш широке місце – це відмінний варіант для дитини, особливо якщо він любить крутитися уві сні. Чим більше і комфортніше спальне місце, тим якісніше сон дитини. Так само це буде дуже вдалим рішенням, якщо ваша дитина богатир і вимагає особливої уваги до своєї персони.  Ви запитаєте навіщо тоді друге спальне місце? Ну, як же – це і зміна обстановки, і зручний варіант для розміщення несподіваних гостей.

Такі ліжка завжди виготовляють з дуже якісних матеріалів – дерева і ЛДСП. Лаки та фарби тільки екологічні і дозволені у виробництві дитячих меблів. Залежно від обраної моделі, основа спального місця зроблено з ламелей, планок або ЛДСП. Ліжка бувають хлопчачими, дівчачими або (найбільш популярний варіант) унісекс.

Ми запрошуємо вас приїхати в наші салони місці з дітьми. Нехай вони виберуть варіант ідеальний для них. А наші консультанти розкажуть вам про особливості тієї чи іншої моделі.