Menu
Filter

Каталог

Срок доставки
Ширина стола, см
Глубина стола, см
Материал изготовления:
Материал столешницы
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Столи для малюків 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 11 з 11 товарів

Раннє дитинство – найяскравіша пора в житті і розвитку дитини.

В цьому віці дитина починає самостійно пересуватися, напрацьовує словниковий запас, розвиває свої тактильні навички - активно малює пальчиковими фарбами, ліпить з тіста і старанно тикає олівчиком у папір. Це дуже важливий і відповідальний період. І саме тоді батьки починають обирати перші меблі для малюківдитячий стіл і стілець. Це найперші і найважливіші меблі в розвитку творчої особистості дитини. З цього столика починається дорога в доросле життя. Він буде ще багато разів трансформуватися, але стане невід'ємною частиною життя дитини.

Стіл і стілець дитячий… як правильно підібрати? Для початку треба вибрати надійних продавців дитячих меблів, тих, хто працює тільки з перевіреними виробниками.  Потім варто придивитися до конструкції столика – вона повинна бути надійною без розбірних елементів, які можуть травмувати маленьку дитину.  Також зверніть увагу на відсутність гострих кутів, звужуючихся конструкцій і токсичних лаків.  Поверхня дитячого столу повинна бути ідеально рівною. Потім подумайте і вирішіть, який столик вам підійде більше – з фіксованою висотою або з регульованою. Якщо ви вибрали фіксовану висоту, правильно підберіть під нього стілець дитячий. Важливо пам'ятати, що ноги дитини повинні стояти на підлозі і створювати кут 90 градусів зі стегном, а руки повинні спокійно лежати на столі, злегка у зігнутому положенні.

Столи для малюківСтоли для малюківСтоли для малюків

Столик дитячий регульований – дуже зручний варіант в тому випадку, якщо ви не плануєте кожен рік або два купувати дитині новий стіл. Це суттєво економить час, сили і гроші.  У нашому магазині широкий асортимент товарів зі зростаючої висотою.  Впевнені, ви знайдете для себе ідеальний варіант.

Дитячий стіл може бути виконаний з різного матеріалу – дерево, ДСП, МДФ або пластику. Він може мати колір натуральної деревини, бути пофарбованим або прикрашеним різними малюнками. Форми столика теж найрізноманітніші. Класичний стіл дитячий – дерев'яний. Біля цього столу завжди стабільна кількість шанувальників.  Самі діти часто воліють яскраві столи або столи, прикрашені героями улюблених мультфільмів. Але особливою популярністю у малюків користуються дитячі столи, доповнені тканинними аксесуарами – кишеньками для улюблених іграшок, нішами, що ховаються під кришкою.