Menu
Filter

Каталог

Основний колір
Высота стола
Материал изготовления:
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Столи-трансформери 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 2 з 2 товарів

Цей розділ для тих, хто шукає просте рішення складних проблем.

У людей бувають різні квартирні умови, різні життєві ситуації. Хтось купує стаціонарні меблі і не зводить них до кінця служби. Хтось шукає речі, які можуть змінювати форму, набувати додаткові розміри і властивості у разі необхідності.  Іноді треба, щоб дитячий стіл на одну дитину перетворився в два повноцінних робочих місця. Як вирішити таке питання, не купуючи додатковий стіл? Дуже просто – купіть відразу стіл-трансформер.

Столи-трансформериСтоли-трансформери

Серед дуже популярних варіантів - стіл-трансформер для старших дітей, яким вже не потрібен письмовий стіл і його місце зайняв комп'ютерний. Зазвичай це  зручний, високофункціональний комп'ютерний стіл, але при необхідності, можна розгорнути додаткову стільницю, щоб вийшло робоче місце. Як тільки потреба в ньому пропадає дитина за лічені секунди складає стіл у звичайний стан.

Зараз дуже багато різних модифікацій столів-трансформерів. Вони можуть змінювати висоту, ширину, розкладатися в додаткові робочі поверхні. Це дуже зручно і сучасно, скажімо так – це ультиматум диктату громіздких меблів. Це свобода і мобільність. Якщо у вас бувають гості 2 рази в рік – нерозумно захаращувати квартиру непотрібним обіднім столом.  Але якщо прийшли гості – треба б сісти кудись. Що робити? Заглянути в дитячу, де стоїть прекрасний дитячий стіл-трансформер, який служить дитині чимось типу журнального столика. Легкими рухами змінюється висота до стандартної, легко розкладається стільниця… у вас прекрасний обідній стіл, як мінімум на шість персон.

Для столів-трансформерів використовують якісні матеріали – ДСП та МДФ, а також у конструкції використовуються легковагі, але дуже надійні сплави – алюміній або карбон.

Як купити стіл-трансформер? Відповідь проста – приходьте до нас. Можна у шоу-рум, де є можливість подивитися і потренуватися у складанні або розкладанні. Можна зателефонувати на сайт, де висококваліфіковані продавці-консультанти допоможуть вам визначитися з вибором.