Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Стільчики для годування 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 87 товарів

Коли малюкові виповнюється приблизно півроку, він вже може самостійно сидіти і отримує свої перші прикормы. І тут стає питання про придбання стільчика для годування. Кожна мама скаже, що навіть не уявляє своє життя без цього предмета меблів. Так що таке стільчик для годування і чим він такий хороший?

Перш за все це не просто стільчик – це комбінований варіант високого стільця зі столиком. Це дуже зручно і мамі, і малюкові, коли він починає їсти самостійно. Також, у дитячому стільчику добре продумана система безпеки не тільки в конструкції в цілому, але і у фіксації дитини ременями безпеки, зокрема. Навіть якщо у вас гиперподвижный малюк, ви можете, не боячись відійти на кухню -  він не зможе вилізти або вивалиться зі стільця. Для зручності, більшість моделей мають складну конструкцію. Це дуже ідеально, коли в квартирі немає зайвого місця.

Дитячий стільчик для годування дозволяє маляті брати участь у родинній трапезі. Для цього його треба тільки посунути до столу. Це дуже зближує всіх, а у дитини формується почуття потрібності і єдності з іншими членами сім'ї.

Як правило, стільчик для годування стає улюбленою зоною малюка. Він в ньому не тільки приймає їжу, але і грає, малює. Це пов'язано з продуманістю конструкції і зручністю. А ще малюк почувається вище і ближче до батьків, що додає йому впевненості в собі і почуття комфорту.

Є два основних типи стільчиків пластикові, легко складаються і дерев'яні – трансформери. У пластикових моделях величезна перевага в тому, що його легко сховати після їжі і в нього відносно невелику вагу, а в дерев'яних-трансформерах те, що вони розкладаються окремо на стіл і стілець. Цей варіант підходить, коли батьки не бачать сенсу в покупці окремо трьох одиниць меблів – стільчика для годування, дитячого столика і дитячого стільця. Але, у кожної моделі є свої шанувальники і тільки вам вирішувати, який варіант для вас буде оптимальним.

найпопулярніший варіант за запитами наших покупців «стільчик для годування Україна» і». Це тому, що наші виробники роблять дійсно якісну і красиву дитячу меблі. І найчастіше саме вони придумують багатофункціональні моделі.

Визначитеся з типом стільчика і приходьте в наші салони або замовляйте на сайті. У нас часто бувають акції та подарунки.

Стільчики для годування