Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Світильники та лампи 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 29 товарів

Дитяча кімната - це не просто ще одне приміщення в будинку, це власний світ для дитини, його полігон для ігор, і просто острівець спокою. При неправильній організації освітлення у дитини може пропасти настрій і може навіть виникнути стан тривоги і дратівливості.

Освітлення в дитячій кімнаті необхідно створювати шляхом встановлення декількох джерел світла.

Фахівці рекомендують купувати у дитячу кімнату стельову люстру, настінний світильник і настільну лампу.

До світильників і ламп пред'являється ціла низка вимог. Світло в дитячій повинно бути м'яким, розсіяним, не викликати ріжучого болю в очах. Ще однією з вимог до світильників і ламп є можливість регулювання інтенсивності світлового потоку, можливість роздільного включення однієї або декількох ламп. Освітлення повинно вистачати і для виконання шкільних завдань, читання та ігор. Найкраще з цією метою справляються стельові світильники.

По техніці безпеки світильники і лампи в дитячій повинні бути такими, щоб дитина не змогла до них дотягнутися і розбити. В цьому випадку краще всього використовувати стельовий світильник – плафон. Такі світильники найчастіше використовуються з матовим відбивачем білого або бежевого кольору. Для створення в дитячій кімнаті атмосфери радості і ігор, світильники можуть бути прикрашені іграшками – літачками, квітами, метеликами та іншим. Нічні лампи і бра, як правило, виконуються у формі іграшок. Різноманітність форм і кольорів – величезна. Над ліжечком можна помістити світильник у формі тваринки, птаха; світильник, прикрашений хитромудрими малюнками.

Світильники і лампиСвітильники і лампиСвітильники і лампи

Дитяча настільна лампа повинна висвітлювати поверхню столу, не створювати непотрібних тіней і не сліпити очі. Настільна лампа має стати відмінним помічником у навчанні. Особливо важливо підібрати світильник для самих маленьких членів сім'ї. Врахуйте, яскраве світло може турбувати діток, тому світло від лампи не повинно падати їм на обличчя. Діткам потрібне м'яке, розсіяне світло.

Для створення спокою і безпеки під час сну діток встановіть біля ліжечка нічник з регульованою яскравістю світла. Вибираючи світильники і лампи, звертайте увагу на їх дизайн, який грає важливу роль в розвитку дитини. Вид освітлювальних приладів повинен відповідати статі і віку дитини, подобатися йому. Світильники і лампи повинні гармоніювати з інтер'єром кімнати та оформленням стелі. Створюйте, таким чином, неповторний стиль!