Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Захист на ліжечко 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 200 товарів

Спальне місце малюка - це особливе місце.

Для безпеки дитини з перших днів життя дуже важливий захист на ліжечко. До їх числа відносяться борти чи бампери, які встановлюються в дитяче ліжечко з метою захисту дитини від травматизму і протягів. Колірна гамма такого захисту дуже різноманітна і підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток.

Захист в ліжечко може бути на три сторони ліжечка і на чотири. Частини захисту можуть бути сполучені між собою, а можуть бути роздільні. Купуючи захист на ліжечко, важливо, щоб вона володіла гіпоалергенною властивістю і не дратувала шкіру малюка. Популярні також захисні обгороджування, які досить легко кріпляться до бортів ліжка з внутрішньої сторони і забезпечують додатковий захист.

Защита на кроватку Защита на кроватку Защита на кроватку

Купувати захист на ліжечко краще всього з таким малюнком, як і решта постільної білизни малюка. Це дозволить витримати інтер'єр дитячої в одній колірній гаммі. М'які борти, представлені у багатьох моделях, прикрашені прекрасною вишиванкою. Наявність декоративних елементів розвиває уяву дитини, знайомить з різними кольорами, вчить малюка концентрувати увагу на одному об'єкті. А набивний малюнок захисту на ліжечко є стійким і нетоксичним, завдяки чому захист збереже бездоганний вид після численних прань.

Отримати інформацію і придбати захист на ліжечко у місті Київ, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з менеджером магазину, і він допоможе Вам підібрати і замовити необхідний товар.