Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

ЗАНЕСЕННЯ

Підйом меблів на ваш поверх — платна послуга. Вартість занесення в квартиру залежить від габаритів та ваги замовлених меблів, а також від умов роботи (наявність ліфта, його відсутність, тощо). Замовлення підйому меблів в квартиру оговорюється з менеджером додатково під час оформлення вашого замовлення.

Занесення меблів до парадного/під'їзду/ліфта/на 1-й і наступні поверхи приватного будинку — платне.

У разі, якщо неможливо здійснити занесення (не працює ліфт/замовлення не проходить за габаритами/немає місця для зберігання/неможливо безпечно занести товар в приміщення) – нажаль, послуга надана не буде.

* Для здійснення занесення меблів:

— вказати менеджеру наявність ліфта та його тип (вантажопідйомний/пасажирський)
— забезпечити в приміщенні необхідний простір для занесення і подальшого розташування меблів
— якщо в день доставки у вас не працює ліфт, просимо повідомити про це заздалегідь, бо вартість послуги занесення буде змінено, або ж замовлення буде перенесено на більш зручний день.

ЗБІРКА

Збірку меблів здійснюють професійні збирачі, які мають багаторічний досвід роботи. Збирачі несуть повну відповідальність за якість складання меблів. Відповідальність за нерівність стін або підлоги, що може призвести до неправильного встановлення (зазори між тумбочками, перекошування виробу і т.д.) несе безпосередньо замовник! Вартість послуги збірки уточнюйте у менеджера.

— Місце (кімната), де будуть проводитися роботи по установці (збірці) меблів, має бути заздалегідь звільнено від старих меблів та інших предметів. У разі випадку нестачі місця для складання меблів - збирачі мають право поїхати з адреси без виконання роботи. Це не означає що послуга збірки не буде здійснена - збирачі приїдуть тоді коли ви звільните їм місце для роботи. У разі якщо доставка здійснювалась за місто, вартість виїзду спеціалістів сплачується повторно, та буде здійснюватися у зручний для нас час.
— Збирач не несе відповідальності за пошкодження кабелів, проводки, шпалер, пластику, плитки та інших оздоблювальних матеріалів в процесі свердлення отворів під навішування меблів.
— Збирачі не пропонують послуги з перенесення розеток, вимикачів, та не переносять меблі, що заважають — вам слід підготуватися до приїзду збирачів самостійно.

УВАГА!!! У разі самостійного занесення і складання претензії щодо пошкодження та некомплектності меблів не приймаються.


Додаткові послуги під час збирання:

Один отвір в стіні для навішування — 15 грн. Попередьте менеджера про необхідність свердління заздалегідь, будь ласка, та вкажіть тип стін - збирачам необхідно придбати кріплення та взяти відповідний інструмент. У разі якщо збирачі не були попереджені заздалегідь, навішування проводитись не буде.