Menu
Filter

Каталог

Категорії
  • 32
  • 50
  • 39
  • 203
  • 107
  • 63
  • 21
  • 70
  • 60
Материал
Основний колір
Кріплення
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Cпортивне обладнання 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 624 товарів

Фізичний розвиток – один з головних компонентів формування здорового, психоемоціонально стабільного та інтелектуально розвиненої дитини. На жаль, лише 15% дітей у віці до 7 років визнані здоровими. Це пов'язано з тим, що у більшості батьків немає можливостей возити дітей по секціях. Насправді діти молодшої вікової групи взагалі не потребують спорті, їм потрібна елементарна активність і снаряди для розвитку спритності. Цього цілком достатньо щоб, граючись зміцнити м'язовий корсет, підтримувати зростаючий хребет у правильному положенні. І головне, їх не прйдется змушувати щось робити, скоріше буде складно зупинити.

Варто пам'ятати, що в ранньому віці відбувається перебудова серцево-судинної та легеневої систем. Починає збільшуватися маса серця і поступово збільшуються адаптаційні здатності організму. Ось тут і важливо зміцнити серце і допомогти правильному розвитку легенів. Чим більше вентиляційні можливості легких, тим більше кисню буде отримувати мозок.

Також активний відпочинок, підсилює кровообіг і активізує подачу кисню до мозку, що покращує інтелектуальний потенціал дитини. Будь-яка інформація легше засвоюється, якщо слухати її видираючись по шведській стінці. Для дому можна підібрати будь-який варіант, наприклад, дитячий спортивний комплекс з рукоходом і гладіаторською сіткою.  Якщо цього мало, можна окремо придбати елементи спортивних куточків, такі як, гімнастичні кільця, канат для лазіння, лава для преса і спини. Також дітки дуже люблять спортивні комплекси, в яких є стіна для скелелазіння.

У нас такий великий вибір, що ви зможете підібрати дитячий спортивний комплекс, потрібного вам розміру, конструкції і додатково елементи спортивних куточків. А також не забудьте купити гімнастичний мат, щоб убезпечити свою дитину від синців та забоїв.

Якщо у вас приватний будинок варто розглянути варіант спортивного обладнання для вулиць. Є можливість підібрати спортивний, ігровий або комбінований комплекс. Об'єднані комплекс – ідеальний варіант. Він повністю вирішує проблеми дозвілля, адже в ньому гармонійно поєднується фізичне навантаження та розслаблення. Для самих маленьких у нас є пісочниці та гойдалки. Пісочниці можна підібрати відкритого типу, з кришкою або стаціонарним навісом.