Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Срок доставки
Категорії
  • 21
  • 73
  • 14
  • 58
  • 15
  • 27
  • 54
  • 22
Виробник
Кріплення
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Cпортивне обладнання 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 284 товарів

Фізичний розвиток – один з головних компонентів формування здорового, психоемоціонально стабільного та інтелектуального розвитку дитини.

На жаль, всього 15% дітей у віці до 7 років визнані здоровими. Це пов'язано з тим, що у більшості батьків немає можливостей возити дітей по секціях. Насправді діти молодшої вікової групи взагалі не потребують спорту, їм потрібна елементарна активність і знаряддя для розвитку спритності. Цього цілком достатньо щоб, граючись зміцнити м'язовий корсет та підтримувати зростаючий хребет у правильному положенні. І головне, їх не доведеться змушувати щось робити, скоріше буде складно зупинити.

Варто пам'ятати, що в ранньому віці відбувається перебудова серцево-судинної та легеневої систем. Починає збільшуватися маса серця і поступово збільшуються адаптаційні здатності організму. Ось тут і важливо зміцнити серце і допомогти правильному розвитку легенів. Чим більше вентиляційні можливості легких, тим більше кисню буде отримувати мозок.

Активний відпочинок підсилює кровообіг і активізує подачу кисню до мозку, що покращує інтелектуальний потенціал дитини. Будь-яка інформація легше засвоюється, якщо слухати її, піднімаючись по шведській стінці. Для будинку можна підібрати будь-який варіант, наприклад, дитячий спортивний комплекс з рукоходом і гладіаторською сіткою.  Якщо цього мало, можна окремо придбати елементи спортивних куточків, такі як, гімнастичні кільця, канат для лазіння, лава для преса і спини. Також дітки дуже люблять спортивні комплекси, в яких є стіна для скелелазіння.

Спортивне обладнанняСпортивне обладнання

У нас такий великий вибір, ви зможете підібрати дитячий спортивний комплекс підходящого вам розміру, конструкції та ще й додатково елементи спортивних куточків. А також не забудьте купити гімнастичний мат, щоб убезпечити свою дитину від синців та забоїв.

Якщо у вас приватний будинок варто розглянути варіант спортивного обладнання для вулиць. Є можливість підібрати спортивний, ігровий або комбінований комплекс. Об'єднаний комплекс – ідеальний варіант. Він повністю вирішує проблеми дозвілля, адже в ньому гармонійно поєднується фізичне навантаження та розслаблення. Для самих маленьких у нас є пісочниці і гойдалки. Пісочниці можна підібрати відкритого типу, з кришкою або з стаціонарним навісом.