Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

Оплата

Придбання меблів в нашому магазині можливо після узгодження з менеджером наступних деталей:

1. Якщо товар є в наявності на київському складі, замовлення може бути оформлений у телефонному режимі та оплата проводиться за фактом доставки товару.

2. Якщо товар виготовляється під замовлення або знаходиться не на київському складі, необхідно внести передоплату *.

Можливі варіанти розрахунку:

- Готівковий розрахунок при самовивозі товару з нашого складу.

- Готівковий розрахунок проводиться в момент доставки замовлення кур'єром (тільки для Києва і області).

- Безготівковий розрахунок. Може знадобитися в разі необхідності внесення передоплати (товар виготовляється під замовлення, знаходиться не на київському складі, місцерозташуванні замовника - ні Київської регіон.

При безготівковому розрахунку на вказану Вами електронну адресу надсилається рахунок до оплати з усіма реквізитами магазину. Можливо кілька варіантів оплати:

1. Ви можете сплатити рахунок в будь-якому банку у вашому місті. Вартість послуги: комісія банку 5 грн, при оплаті на картковий рахунок, і від 1 до 2%, при оплаті на безготівковий рахунок.

2. Ви можете сплатити рахунок шляхом переведення грошей з вашого безготівкового (карткового рахунку) на наш безготівковий (картковий рахунок) використовуючи внутрішні платіжні системи вашого Банку (Privat 24, та ін.). Вартість послуги: комісія банку 0,5-3 грн.

В рахунок не включається вартість доставки. Якщо доставка відбувається кур'єрською службою-перевізником, то оплата за доставку здійснюється при отриманні товару, безпосередньо в офісі компанії-перевізника або за вказаною адресою клієнта.

Увага! У разі оплати залишку грошей за замовлення через компанію Нова пошта, вартість послуги "Повернення грошей" компанії-перевізнику оплачує покупець і вона складає 2% від поворотної торби. Також покупцеві буде необхідно сплатити вартість відправлення листа зі зворотним сумою, що становить від 15 до 100 грн (для міст в яких немає представництв компанії-перевізника). Виставлений рахунок дійсний до оплати протягом п'яти днів.

* У разі відмови від меблів, до моменту її поставки Замовнику, передоплата поверненню не підлягає.