Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Пелюшки та наматрацники 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 152 товарів

У своєму ліжечку новонароджений проводить більшу частину часу і йому в ліжечку повинно бути затишно і комфортно. Постільна білизна, при цьому, відіграє важливу роль.

Наматрасник для новонароджених - необхідна частина постільної білизни малюка.

Він призначений для збереження самого матраца, але сон дитини, при цьому, повинен бути спокійним. Наматрацники для новонароджених, разом з ковдрою, добре зберігають тепло і створюють оптимальний клімат. Він має водонепроникний шар, що допомагає захистити ліжко і матрац від протікання вологи і появи різних плям. Наматрацники роблять поверхню матраца більш м'якою і приємною, захищають додатково від дії синтетичних складових матраца.

Конструктивно наматрацники для новонароджених являють собою чохол на матрац, або плоске простеганне покриття.

Пелюшки і наматрацникиПелюшки і наматрацникиПелюшки і наматрацники

Наматрацник у вигляді чохла має боковини, рівні ширині дитячих матраців, з вшитою по периметру в них резинкою. Завдяки резинці такий наматрацник щільно облягає матрац, легко надівається на нього і знімається.

Наматрацники для новонароджених також відрізняються один від одного за типом матеріалів, з яких вони виготовлені. Вибираючи наматрацник, вивчайте, з яких матеріалів він виготовлений – купуйте тільки той, який виготовлений з натуральних тканин

Купити наматрацники для новонароджених у Києві легко, величезний асортимент Ви можете побачити магазині Mabel-baby.