Menu
Filter

Каталог

Срок доставки
Виробник
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Ростоміри 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 3 з 3 товарів

Ростомір стане прекрасним і корисним подарунком як для тільки недавно народженого малюка, так і для старшої дитини.

З його допомогою Ви прикрасите дитячу кімнату або будь-який куточок Вашої квартири і зможете протягом багатьох років спостерігати за ростом і розвитком Вашого чада.

Всі люди намагаються змінити навколишній світ на краще, це називається - пошук гармонії. Наші ростоміри, вішалки і рамки для фотографій виготовляються вручну, і саме тому кожна модель навіть однакового артикулу обов'язково відрізняється одна від одної.

РостомерыРостомерыРостомеры

Техніка виконання – ручний розпис, іноді з елементами аплікації. Не знаємо, чи виходить у нас змінити світ на краще, але ми дуже стараємося. І нам здається, що такий подарунок дитині може допомогти їй знайти найголовніше в житті – гармонію з навколишнім світом.