Menu
Filter

Каталог

Ширина стола, см
Высота стола
Глубина стола, см
Материал изготовления:
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Журнальні та туалетні столики 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 10 з 10 товарів

Для чого дитині журнальний столик і чи відноситься ця мебель до предметів першої необхідності? Відповідь на це питання не однозначна. Звичайно, до меблів першої необхідності це не віднесеш. Так чому на них такий попит? Давайте розбиратись разом.

Почнемо з малюків. Малюкам такі столи просто подобаються, особливо якщо вони на коліщатках. З ними легко і приємно грати. Малюки не дуже посидючіші, більшу частину гри проводять стоячи, а журнальні столики мають потрібну висоту. Малюк підбіг, що швидко черкнув на папірці, втік. Прибіг з улюбленою іграшкою, посадив її на стіл і почав катати як на машинці. Весело! Так само на такі столики зручно складати дитячі книжки з картинками, щоб малюк, передиху їх переглядав. Також чудово там уживається тарілочка з фруктами, можна не відволікаючись від гри легко перекусити. Ми знаємо випадки, коли малюки навіть намагалися засипати на цих столах, все також по ходу гри.

Це те, що стосується малюків. Дітки ж постарше використовують столики за призначенням. Їм подобається, як там розташовуються модні журнали або книги. Адже завжди приємно, після складно дня розтягнутися на дивані, присунути журнальний столик з закусками і свіжим номером «OOPS!». Хлопчаки теж не втрачаються і активно користуються столиками, тільки використовуючи інші речі для розваги.

А ще дітки люблять на журнальних столиках влаштовувати чаювання зі своїми друзями. Це не тільки дуже зручно, але і вельми прогресивно і дозволяє відчувати себе старше.

Купити журнальний столик просто - покажіть наш асортимент своєї дитини, і він зробить вибір сам. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і матеріалами, призначеними для дитячого використання. Дітям до 16 років не рекомендують використовувати столи зі скляною поверхнею, так діти часто вже не уклюжі і такий стіл не є безпечним.

Також хочемо звернути вашу увагу на чудові туалетні столики для дівчаток. Це така радість для підростаючих панянок, що навіть складно передати словами! Подумайте, який чудовий подарунок можна зробити улюбленої дочки або племінниці.