Menu
Filter

Каталог

Виробник
Виконання
Материал
Основний колір
Кріплення
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Спортивні куточки з рукоходом 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 14 з 14 товарів

Фаворит даної категорії – рукохід.

Комплекси з рукоходом нікого не залишають байдужими. Це не тільки розвиток сили, спритності, витривалості – це задоволення. Величезне задоволення!

Чому діти люблять рукохід? Чому вони в принципі щось люблять? Відповідь досить проста: наші діти – інтуїти. Їх мозок ще не засмічений нав'язаною і, найчастіше, недостовірною інформацією. Вони слухають своє тіло – не їдять продукти, які не можуть переварити, після і під час розумових занять займаються фізичною активністю. Вони не знають, що при фізичній активності кровообіг більш активний, за рахунок чого мозок більш інтенсивно збагачується киснем, що впливає на інтелектуальні здібності. Вони просто грають. Слухають свій організм і грають. Зараз дуже популярно займатися з репетитором саме в кімнатах з ігровим комплексом, де дитина може слухати і займатися, що допомагає краще засвоювати інформацію.

Дитячі комплекси з рукоходом мають різну конструкцію і комплектацію. Стаціонарні, найчастіше, зроблені у вигляді букви «П». З одного боку може бути сходи шведської стінки зі східцями, а з іншого боку – гладіаторську сітку. Між ними зверху рукохід. Зазвичай конструкція може спокійно витримувати і дорослу людину, так що є можливість і у дорослих привести себе в порядок. Але ж цього завжди мало! Тому драбинка має винос для виконання вправ у положенні вису або можливість прикріпити туди куточок. Також є мотузкові драбинки, гімнастичні кільця або канат для лазіння. Ви можете спокійно докуповувати або комбінувати елементи спортивних куточків на свій розсуд.

Спортивні куточки з рукоходомСпортивні куточки з рукоходом

Є ще один цікавий варіант - дитячий комплекс з рукоходом трансфомер.  Це просто ідеальне рішення, якщо вільний простір використовується ще й під інші цілі – наприклад, танці або йогу. У складеному вигляді цей комплекс виглядає, як класична шведська стінка, але за 1 хвилину його можна перетворити на повноцінний спортивний комплекс, в якому є такий важливий елемент, як рукохід.

І не забувайте, що на рукоході у малюка працюють і розвиваються каркасні м'язи спини, витягуються хребці. Рукохід дозволить виростити по-справжньому щасливу і здорову дитину.

Замовляйте дитячий спортивний комплекс з рукоходом в інтернет-магазині mebel-baby.kiev.ua