Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Ширина стелажа, мм
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Стелажи 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 886 товарів

Стелаж в дитячу кімнату річ не тільки необхідна, але й ще всіма улюблена. Цей невеличкий меблевий елемент не тільки повністю вирішує питання з розвантаженням кімнати, але і впорядковує і організовує простір, завдяки чому звільняється зона для ігор. На ньому гармонійно уживаються іграшки, диски, книги, модельки машин, колекція ляльок і навіть книги. Корисний простір на стелажі починається від самого статі.

Якщо ви серйозно задумалися стелаж дитячий купити, визначитеся з типом конструкції – прямою або кутовий, кількістю секцій і видом моделі. Два основних типи – звичайний та кутовий. Звичайний, як правило розташовується біля стіни, а кутовий надійно окупує кут, економлячи площу кімнати.

Стелаж може мати відкриту, закриту або комбіновану конструкцію, бути на одну або декілька секцій. Як показав наш досвід, діти воліють відкриті стелажі для іграшок. Маленька дитина вважає зайвою тратою часу відкривати і закривати дверки. Мами ж воліють закритий тип, щоб можливий безлад не кидався в очі. І ось саме в такому випадку ідеально підходить комбінований стелаж, де відкриті зони ставляться коробки для іграшок, а в закритих зонах, які, як правило, розташовані вище, підконтрольні мамам речі. З віком дитина сам вчитися наводити порядок. Іноді, для зручності внизу стелажа в дитячу кімнату додають спеціальний ящик на коліщатах, щоб дитині було легко і приємно складати туди іграшки.

Також бувають невисокі стелажі, які більше нагадують тумби. Це зручно, коли на нього зверху планують поставити телевізор або іншу техніку. А ще особливим шиком користуються стелажі без задньої стінки і закритих поверхонь.  Але вони більше виконують роль елемента дизайну. Вони чудово виглядають у великих і стильних кімнатах.

Найбільш прийнятий варіант виготовлення стелажа з ламінованого ДСП, МДФ і рідше з дерева. Колірна гамма теж найрізноманітніша – від відтінків натурального дерева, до кольорових. Так само на стелажах можуть бути зображені герої мультфільмів або книг.

Отже, як бачимо, стелаж дитячий купити дуже легко.  Просто вирішите, де він буде стояти – в кутку або біля стінки, скільки буде секцій, а також буде цей стелаж відкритого, закритого чи комбінованого типу. А кольори можна вибирати на місці, відвідавши наші салони.