Menu
Filter

Каталог

Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Стільчики для Малюків 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 46 товарів

Коли малюк підростає і ходунки залишаються позаду приходить час вибирати першу дитячі меблі - стільчик і столик. І це, не так просто, як здається на перший погляд, особливо, якщо Ви стикаєтеся з цим вперше. Величезний асортимент, різні виробники, різноманітні матеріали і форми, різна висота - все це спочатку нас приголомшує. Як не загубитися і купити «правильний» стільчик? Насправді це взагалі не проблема, а просто тема. Купити дитячий стільчик легко.

І так, який повинен бути перший стільчик малюка? В першу чергу безпечний. Тому завжди звертайтеся до перевірених виробників, які пройшли всі перевірки і мають сертифікати відповідності. Далі визначитеся бажаєте ви стільчик з фіксованою висотою або з регульованою, так званий «зростаючий стільчик». Стільчик з регульованою висотою зручний тим, що він, як би зростає разом з дитиною або може підлаштуватися не тільки до стандартного дитячого столика, але і до будь-якого іншого, наприклад, кавового, де батьки люблять пити чай, наприклад, або навіть до парти. Такий варіант варто розглянути, якщо ви не плануєте купувати дитячий стілець щороку. Але, не дивлячись на зручності зростаючого стільчика, багато батьків вважають за краще купувати стаціонарний стілець, який ідеально підходить до дитячого столика з безпечної висотою. За матеріалами зараз теж йде великий розкид. Багато, по-старому, вважають за краще дерево за 100% натуральність і добротність, хтось ДСП за полегшений варіант дерева (адже вага такого стільчика легше), а хтось пластик, за легку вагу і сучасність. Ви можете абсолютно спокійно вибирати будь-який варіант, це не вплине ні на екологічність, ні на безпеку. Кому-то в інтер'єр краще впишеться дерев'яний стілець, а кому-то яскравий і веселий пластик.

Всі дитячі стільчики мають спинку, на яку малюки, як правило не спираються, але вона служить обмежувачем і одним з безпечних елементів для маленьких вертких непосид. На сидіннях повинна бути гладка поверхня, щоб дітки совалися по стільчику, це оберігає ще не стабільний дитячий хребет від статичної навантаження. Але якщо ваш малюк любить завмерти на кілька хвилин і сидіти нерухомо, можна купити дитячий стільчик з м'яким сидінням і спинкою, який імітує крісло. Але ми рекомендуємо його купувати не замість, а разом зі звичайним дитячим стільцем. Поспостерігайте за своєю дитиною, він вам підкаже, який стільчик краще купити. Якщо ж ви все ще сумніваєтеся в своєму виборі, приведіть малюка в наші салони, нехай він сам вирішить, який варіант йому більше до душі. Адже ви не примусите малюка сидіти на тому, що йому не подобається, особливо, коли є вибір.

Дитячі стільці від 1,5 років дерев'яні - це класика жанру, пластикові та ДСП - сучасний стиль комфорту і полегшений варіант, що дозволяє маляті самостійно пересувати свої меблі. Ви можете відразу купити дитячий стіл і стілець - це найбільш правильний варіант. Перша дитяча меблі повинна бути правильною і поєднується між собою, адже це запорука комфорту і здорової постави вашої дитини.

Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, а наші консультанти грамотні і доброзичливі і завжди можуть озвучити нюанси, про які молоді батьки можуть не знати.