Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Виробник
Размер наволочки, см
Размер простыни, см
Размер пододеяльника, см
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Детское 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 31 товарів

Особливе місце вашої дитини, його власний світ – це дитяча кімната.

Багато батьків знають, як часом важко умовити малюка лягти в ліжко і заснути. Кожна деталь дитячої постільної білизни має важливе значення для маленького дослідника: від тактильних відчуттів до колірної гами і яскравого принта. Медичні дослідження довели, що шкіра дитини гіперчутлива, тому дитяча білизна має бути бездоганної якості, і виготовлятися виключно з натуральних компонентів – чистої бавовни і льону. Білизна для дітей і новонароджених має оптимальний рівень проникності повітря і зайвої вологи, сприяє міцному і здоровому сну малюка в дитячому ліжечку.

ДитячеДитяче

Купуючи, звертайте увагу на колір. Дитяча постільна білизна повинна мати таке забарвлення, яке викликає лише приємні відчуття – ніжні тони, непомітні малюнки з добрим сюжетом. Але треба пам'ятати, що старші дітки часто мають свої смаки і захоплення. Тому, дуже важливо обговорювати з ними такі серйозні покупки, обговорювати колір і форму постільної білизни. Оригінальні і різноманітні забарвлення, будуть розвивати уяву дитини, і приносити йому радісні емоції.

Купити дитячу постільну білизну в Києві легко магазині Mebel-baby.

Детское