Menu
Filter

Каталог

Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Подушки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 238 товарів

Відомо, що здоров'я дитини безпосередньо пов'язане з комфортним сном, а сон дитини - з подушкою.

Тому дуже важливо вибрати для малюка подушку, на якій він буде зручно спати. Вибираючи подушки дитячі, необхідно розглядати самі різні варіанти.

При виборі подушки треба знати, що зручна подушка підтримує голову і шийний відділ хребта, допомагає всій верхній частині тулуба розслабитися. Нові подушки дитячі сприяють правильному формуванню дитячого хребта, а в деяких випадках – можуть навіть виправляти форму голови, підтримуючи її в необхідному положенні. Підбираючи подушку дитячу, необхідно враховувати не тільки індивідуальні особливості будови тіла дитини, але і вік, а також особистісні вподобання. Особливо важливо звертати увагу на якість сну, коли дитина ходить в школу, так як йому необхідно освоювати багато нової інформації, а отже і сил їй теж знадобиться дуже багато.

Дитячі подушкиДитячі подушкиДитячі подушки

Різноманітність подушок дитячих на сучасному ринку дитячих матеріалів дуже велика і різноманітна. Популярні подушки-метелики у формі кільця з невеликою ямкою по центру, для фіксації правильного положення голови малюка під час сну. Для мами під час годування грудьми дуже зручна модель подушки-підкови. Такі подушки, призначені для немовлят, виробляються з екологічно безпечних матеріалів і повністю відповідають європейським стандартам безпеки і якості. Максимальну зручність дитині і його хребту, зокрема, під час сну приносить спеціальна дитяча ортопедична подушка. Така подушка стане гарним заходом профілактики кривошиї та інших проблем, пов'язаних з викривленням шийного відділу хребта.

Подушки дитячі для сну розрізняються за видами, розмірами та формами, а також по своєму внутрішньому наповненню. Вибір за Вами.