Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Ширина стола, см
Высота стола
Глубина стола, см
Материал изготовления:
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Мольберти 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 4 з 4 товарів

Кожен дбайливий батько заохочує розвиток творчої особистості дитини. І неважливо, чи планують виростити з нього великого художника або просто піклуються про гармонійний всебічний розвиток. Дуже важлива і зручна річ для малюка – це мольберт. На ньому не тільки зручно малювати, але і дуже весело. Але дитячі мольберти можуть бути не тільки для малювання, але і для занять, а також комбіновані. Давайте розглянемо різні варіанти, щоб визначитися який для вас буде найбільш оптимальним.

Є класичний дитячий односторонній мольберт для малювання. Найпростіший варіант – пластиковий на якому малюють маркерами. Такий легкий і зручний мольберт, найчастіше купується, коли батьки не впевнені, чи піде у дитини творчий процес. Або якщо цей творчий процес епізодичний. У проміжках мольберт можна легко скласти і заховати. Якщо ж дитина дуже любить малювати, варто подивитися йому дерев'яний мольберт або мольберт з МДФ.  Мольберт з дерева дуже красивий і надійний, їх виготовляють із сосни (бюджетний варіант) або з ясена і дуба. З недоліків цих мольбертів можна назвати вагу. Мольберти з МДФ найбільш популярні та універсальні, просто неймовірно яке розмаїття форм поверхні і кольорів тут може бути. Цей варіант найбільш любимо малюками та їхніми батьками.

Також з дерева роблять парти-мольберти. Такими користуються в художніх школах, а також будинки, де підросли діти копітко працюють треба більш складними проектами. Це дуже важлива і зручні меблі, що піклуватися не тільки про зручність, але і про правильну поставу.

Але все ж, найбільш популярний на сьогоднішній день це двосторонній мольберт дитячий, де одна сторона призначена для творчості, друга для навчання. Як правило, друга сторона з магнітною поверхнею, що дозволяє працювати з літерами та цифрами, осягаючи ази граматики та математики.

Ви ще не дуже впевнені якій купити мольберт? Приходьте до нас – у нас дуже великий вибір. Тут ви знайдете і прості з легкого пластику, і «розумні» двосторонні, а також парти мольберти зі стільчиками для більш старших діток.

І неважливо, який варіант ви виберете, головне те, що ні ви, ні ваша дитина ніколи не пошкодують про це. І якщо ви зараз обрали легкий пластиковий, придивіться до дерев'яного, адже якщо у дитини є творча жилка, ви повернетеся до нас через пару років.