Menu
Filter

Каталог

Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Килимки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 17 з 17 товарів

З перших хвилин життя дитини дуже важливо її всебічний розвиток, і батьки повинні докласти до цього максимум зусиль.

Кімната малюка повинна бути затишною і комфортною, а одним з найнеобхідніших її атрибутів є дитячий килимок. Адже не буде ж ваш малюк повзати по голому полу, сидіти на ньому та грати. Це незручно і може позначитися на його здоров'ї.

Останнім часом великим попитом у покупців почали користуватися дитячі килимки для самих маленьких, з дугами, на яких підвішені іграшки. Це брязкальця, іграшки яскраві, веселі і добрі, різноманітні за формою, кольором і на дотик. А скільки радості приносять дитячі килимки зі світловими ефектами та музичними композиціями! Такі килимки заспокоюють дитину, допомагають йому налаштуватися на гру і пізнання.

КилимкиКилимкиКилимки

Кожен малюк для свого повноцінного розвитку повинен мати простір для активних ігор, яке повинно бути абсолютно безпечним. Правильно підібраний дитячий килимок дозволяє правильно організувати такий дитячий простір. Ви переконаєтеся, що на такому килимку йому весело і комфортно, і час він проводить з користю для свого розвитку. Талановиті дизайнери створюють казкові килимки, які можуть перетворюватися в джунглі, ліси, на них можуть бути зображені милі тварини і красиві пейзажі. Завдяки продуманому дизайну, кожен елемент килимка сприяє тому, що дитина з кожним днем буде дізнаватися все більше нового і цікавого для себе.

Дитячі килимки виготовляються з натуральних, змішаних і синтетичних волокон. Найбільш екологічно чистими є дитячі килимки, виготовлені з натуральних волокон. Килимки з додаванням синтетичних волокон більш міцні та довговічні, що важливо для батьків. А повністю синтетичні дитячі килимки виглядають найбільш яскравими і барвистими.

Вибираючи килимок, звертайте увагу на його практичність, адже коли малюк маленький вам необхідно часто чистити килимок і знову проводити час з малюком.