Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Тумбочки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 261 товарів

Одним з найнеобхідніших елементів дитячої кімнати є тумбочка дитяча.

Навчити дитину організовано зберігати свої речі досить просто – необхідно купити їй дитячу тумбочку. Це ідеальне місце для зберігання всіх потрібних дитині речей – від олівців, фломастерів та іншого канцелярського приладдя, до книг і іграшок.

Різноманітність моделей дитячих тумбочок величезна і вибір їх не такий вже і простий. Вони можуть мати як звичайну стандартну конструкцію, так і бути незвичайних форм. Тумбочка дитяча зазвичай схожа на велику іграшку – її оздоблюють у яскраві кольори, надають їй форму будиночка, машинки, декорують яскравими зображеннями звірів та героїв мультфільмів. Вона може служити і будиночком для ляльок, і стоянкою для машинок. Так само вона часто комбінується з ліжечком або пеленальним столиком. У такий тумбочці зручно зберігати такі речі як чисті пелюшки, памперси, присипку, соски. Головне - зробити правильний вибір.

ТумбочкиТумбочкиТумбочки

Дитяча тумбочка обов'язково повинна виготовлятися з екологічно чистих матеріалів, що не виділяють у повітря токсинів і шкідливих речовин. Найкраще з дерева. При виготовленні застосовуються і такі матеріали як ламінована ДСП, МДФ і пластмаса. Тумбочки дитячі з пластмаси – найбільш безпечні, оскільки вони легкі і не мають гострих кутів.

Купуючи тумбочку дитячу, залучайте до її вибору дитину, тоді ви точно підберете такий предмет меблів, користуватися яким вашій дитині буде легко, просто і приємно.  

Тумбочки