Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

ВАРІАНТИ ДОСТАВКИ

Стандартна — в будні дні з 11:00 до 18:00. За годину до доставки с вами св'яжуться. 
Послуги: доставка, доставка + занос, доставка + занос + сбірка.

Термінова — (замовлення оформлене до 12:00) — доставка на наступний день або через день у зручний для НАС час. 
Послуги: доставка, доставка + занос (по приводу сбірки обговорювати с Логістом)

Суботня доставка — у зручну для НАС субботу, протягом дня. 
Услуги: доставка, доставка + занос, доставка + занос + сборка.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ПО КИЕВУ

Вартість доставки по Киеву вказана у карточці товара.

* Вартість доставки товару вартістю до 1500 грн – згідно з тарифами Нової Пошти. Ціни є актуальними, якщо інше не зазначено безпосередньо в карточці товару.

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ЗА МІСТОМ

Вартість доставки товара вартістю до 1500 грн = за тарифами перевізника НП. 

Вартість доставки товара вартістю от 1500 грн = 14 грн/км від КП або від межі міста.

*Ціну доставки ви можете вирахувати самостійно. Для цього відкрийте карту Google Maps, в поле "Звідки" вказуємо Київ, "Куди" — Вашу адресу. Від зазначеної відстані віднімаємо 15 км. Якщо отримане значення менше 50 км від центру Києва — 14 грн/км. У разі, якщо отримане значення більше, ніж 50 км від центру Києва — перші 50 км клієнт оплачує за тарифом 14 грн/км, а залишок по 25 грн/км.

Можливе замовлення наступних послуг:

— Доставка
— Доставка + занос
— Доставка + занос + збірка
— Установка спортивних куточків, пісочниць, дитячих гірок і комплексів

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Компанія «Mebel-baby» для Вашої зручності пропонує доставку наступними компаніями-перевізниками:

 «Нова Пошта»:

— Ви вносите передоплату за замовлення в розмірі 20%, залишок оплати здійснюється за фактом отримання (післяплата), що становить 20 грн + 2% від суми накладеного платежу + оплата доставки при отриманні на складі Нової Пошти.
— Ви вносите 100% передоплату на картку Альфа-Банку + оплачуєте доставку при отриманні замовлення на складі Нової Пошти.
— Можливе здійснення доставки практично по всьому світу, згідно умов і тарифів Нової Пошти.

Доставка «Делівері»:

Ви робите 100% передоплату замовленого товару на карту Альфа-Банку + оплата доставки при отриманні на складі Делівері.

Адресна доставка — "до дверей" і вартість заносу (підйому) товару, якщо такі послуги потрібні, сплачується відповідно до тарифів транспортної компанії. Вартість доставки формується компанією-перевізником, виходячи з габаритів, ваги, а також місця призначення доставки. Приблизну вартість доставки у ваше місто, а також вартість додаткових послуг ви можете дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію перевізника:

Нова пошта   0 800 500 609
Делівері        0 800 509 509

УВАГА!!! Перед відправкою вантажу ми обов'язково оглядаємо товар і страхуємо його на повну вартість. У разі виникнення проблем з товаром за виною перевізника (загублений, пошкоджений, та т.п.). Вам обов'язково слід зателефонувати нашому продавцю-консультанту і тільки після цього обов'язково складаєте «Акт рекламації» у офісі компанії перевізника, в якому вказуєте причину рекламації. 

Без оформлення даного акту, ми не зможемо допомогти вам вирішити дану проблему. Після виконання всіх вищевказаних дій подальші переговори з компанією-перевізником ведемо ми. Вам буде відправлено новий товар, якщо такий є в наявності на складі, або ви зможете зробити нове замовлення, або ж вам будуть повернуті гроші. У разі якщо після отримання товару ви визначили що він вам не підходить, ви можете відмовитися від нього, відправивши його нам назад. Вам буде повернено передоплату у тому разі, якщо товар не був у використанні.

Mebel-baby радить використовувати компанію Нова Пошта для доставки ваших замовлень. Їхні послуги дорожче, ніж у інших аналогічних компаній, але у Нової Пошти рідко відбуваються пошкодження під час перевезення. Навіть якщо така неприємність сталася — вони завжди сплачують страхову компенсацію.

Рекомендуємо до перегляду реальний випадок доставки меблів у наших клієнтів не через Нову пошту.

САМОВИВІЗ

Самостійний вивіз дрібногабаритних товарів (таких як наматрацник, подушка або постільний комплект) можливий як зі складу, так і з салонів. Самовивіз великогабаритної продукції відбувається тільки зі складу (вул. Новозабарська, 21), або зі зручного для вас відділення компанії-перевізника (Нова пошта, Делівері). Покупець зобов'язується попередньо узгодити час відвідування складу з комірником, зателефонувавши за номером 067-844-96-67, але не пізніше ніж за годину до запланованого візиту на склад. Повний розрахунок за товар, згідно з договором, вноситься при отриманні продукції за готівковим розрахунком.

— самовивіз здійснюється тільки в будні дні в робочий час з 10:00 до 17:00
— самовивіз також передбачає, розтин упаковки на складі продавця для перевірки якості та комплектності продукції. Всі претензії щодо якості меблів та комплектності після здійснення перевірки і самовивозу не приймаються!
— у разі самостійного вивезення продукції на території Продавця (вул. Новозабарська, 21), Покупець САМОСТІЙНО здійснює винесення, а також перевірку

* Самовивіз можливий для всіх товарів (якщо інше не зазначено в описі бажаного товару)