Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Категорії
  • 70
  • 32
  • 282
  • 114
  • 7
  • 10
  • 4
  • 48
  • 389
Ширина стола, см
Высота стола
Глубина стола, см
Материал изготовления:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Столи та парти 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 942 товарів

Розділ столів великий і багатогранний. Щоб вам було легше в ньому орієнтуватися, ми розбили столи для дітей на функціональні та вікові категорії. У кожному розділі дано описи і призначення для знаходяться там товарів.  Ознайомившись з основними характеристиками та особливостями товарів, ви легко і правильно зробите свій вибір.

Столи для дітей – дуже важлива частина меблів в житті дитини. Необхідність в столику для малюків з'являється приблизно з року життя.  За таким столиком дитину годують і навчають самостійно приймати їжу. На ньому малюк займається - малює, ліпить, збирає мозаїку. Столики для малюків роблять з екологічних матеріалів і безпечної висоти. В нашому підрозділі є столики з фіксованою і регульованою висотою. Так само є комплекти зі стільчиками.

Коли дитина підростає і готується до школи, турботливі батьки починають наглядати парту або письмовий стіл. Стіл і парта трохи відрізняються функціональними особливостями. Деякі батьки вважають за краще купувати дітям класичні письмові столи з шухлядками і поличками, які гармонійно вписуються у всю концепцію дитячої кімнати. А інші батьки воліють сувору парту, не відволікає дитину від заняття з похилою поверхнею. А є й такі, які відразу вибирають столи зі стелажем, для бездоганної організації робочої зони.

По мірі росту і розвитку дитини з'являються інші потреби, такі як комп'ютерні столи або журнальні столики. Особливістю комп'ютерних столів є те, що вони продумані до дрібниць і роблять роботу за комп'ютером максимально комфортною і не відволікає. Журнальний столик – це модний тренд. Підлітки активно використовують його для прийому гостей за чашкою чаю або просто посувають до дивана після важкого дня, щоб комфортно почитати книги або журнали.

І ще є одна категорія, значення якої іноді недооцінюють дорослі – туалетні столики. Дівчинка підліток – сама по собі натура складна і суперечлива, вимагає до себе особливої уваги. Проявіть повагу до підростаючої дівчинці, подаруйте їй особистий простір для наведення краси і догляду за собою – туалетний столик.