Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Класс изготовления
Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Кімнати 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 215 товарів

Дитяча кімната - це не просто кімната. Дитяча кімната на довгі роки стає для малюка власним маленьким світом, в якому він буде рости, розвиватися, грати, спати, вчитися і веселитися.

Правильно облаштувати дитячу кімнату - завдання дуже відповідальне.

У ній дитина повинна відчувати себе затишно, спокійно і захищено. Але оформлення кімнати необхідно робити з урахуванням вимог і характеру дитини. Дуже важливо, щоб всі матеріали, використовувані в дитячій, були натуральними та екологічно безпечними. Умовно дитячі кімнати можна розбити на три групи: дитячі кімнати для новонароджених, дитячі кімнати для дітей 3-6 років (дошкільнят) та дитячі кімнати для школярів.

Оформлення дитячої кімнати для новонароджених необхідно проводити заздалегідь, до появи дитини на світ. В дитячій повинне бути мінімум меблів – ліжечко або люлька, пеленальний комод і шафка для зберігання самих необхідних речей. Необхідно і зручне крісло для мами. Кімната повинна бути оформлена в світлих спокійних відтінках.

В дитячій кімнаті для дошкільнят необхідні більш дорослі меблі, що відповідають віку дитини. З ліжок краще всього вибирати ліжечко-трансформер, яка буде “рости” разом з дитиною. Дуже необхідна містка шафа для дитячих речей, спеціальні ящики для іграшок. Сучасні дитячі меблі рясніють різноманітними конструкціями, що дозволяє підібрати оптимальний варіант меблів як для хлопчика, так і для дівчинки.

КімнатиКімнатиКімнати

Кімната для школярів повинна мати крім ігрової і спортивної зони, ще й навчальну. У навчальній зоні повинні, в обов'язковому порядку, бути письмовий стіл, стілець і книжкові полиці. Дуже важливо, щоб висота столу і стільця могла регулюватися по мірі росту дитини. Для зручності, стіл необхідно розмістити біля вікна так, щоб сонячне світло падало прямо або ліворуч. Якщо ви плануєте придбати дитині комп'ютер, купуйте комп'ютерний стіл з великою робочою поверхнею для письма. Дуже важлива наявність великої шафи і полиць для книг.

Щоб у дитини не псувався зір, необхідно добре продумати систему освітлення в дитячій кімнаті. Постарайтеся, щоб освітлення було яскравим, але не різким – правильно підібране освітлення візуально розширить площу. Не купуйте шкідливі для очей прозорі світильники.

Купуючи меблі в дитячу кімнату, вибирайте необхідні предмети меблів, які будуть радувати Вас та вашу дитину. У разі необхідності ви завжди зможете доукомплектувати інтер'єр цікавими новинками.

Рекомендуемые товары

в рубрике «Кімнати»

Кімнати