Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Змінні комплекти 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 79 товарів

Якісна постільна білизна гарантує повноцінний сон дитині, а, отже, і гарний настрій батькам.

Дуже важливо, щоб маленьку дитину оточували дитячі товари, зроблені з натуральних матеріалів. Особливо це стосується змінних комплектів дитячої білизни. Велику частину часу малюк спить, тому ліжечко і змінні комплекти постільної білизни, повинні відповідати високій якості.

Найчастіше змінні комплекти складаються з трьох предметів, що вимагають найбільш частої зміни – простирадла, підковдри і наволочки. Простирадло фіксується на матраці будь-якої конфігурації спеціальними резинками. Змінні комплекти виготовляються виключно з натуральних, гіпоалергенних матеріалів. Вони добре перуться, при цьому, не втрачаючи свою форму і структуру тканини. Усі складові змінних комплектів, легко піддаються догляду – пранню і сушці.

Сменные комплекты Сменные комплекты Сменные комплекты

Вибираючи змінні комплекти білизни для дитини, зверніть увагу на його зносостійкість до прання. Воно не повинне втратити привабливість при частих праннях і контактах з пральним порошком. Рекомендується стирати змінні комплекти дитячої постільної білизни спеціальними перевіреними засобами, які не викликатимуть у дитини алергію і роздратування, але ефективно очищатимуть будь-які забруднення.

Отримати інформацію і придбати змінні комплекти дитячої постільної білизни в місті Києві, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з нашим магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.