Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Срок доставки
Виробник
Виконання
Материал
Кріплення
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Спортивні куточки на основі шведської стінки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 152 товарів

Багато десятиліть шведська стінка залишається найпопулярнішим знаряддям для розвитку дітей.

Це пов'язано з простотою використання і багатофункціональністю. Шведську стінку можна доукомплектувати згідно з віком і потребами дитини. Самий використовуваний елемент у цьому снаряді – турнік або куточок. На ньому виконується найбільша кількість вправ, які дозволяють дитині стати сильнішим, здоровішим і більш впевненим у собі. А головне, для цього не треба ніяких спеціальних навичок, просто слухай своє тіло і міцній в зручному темпі. Для батьків особливу радість приносить укріплений м'язовий корсет і, як наслідок, здорова спина без сколіозів та остеохондрозів. Регулярний вис на турніку розтягує хребці і може повністю перекрити проблеми, що виникають у малорухомих дітей. Також, існують комплекси вправ для дітей від 6 років для збільшення (активізації) зростання.

Спортивні куточки для вису є практично у всіх варіаціях шведських стінок – класичній, стінці-трансформері або в кутовому варіанті. Хочемо звернути особливу увагу на кутовий варіант. Він займає найменше місця, при це винос куточка максимальний, а це дозволяє виконувати складні і високоамплітудні вправи. А це підвищує не тільки силу і спритність, але і зміцнює зв'язковий апарат, що надалі допоможе уникнути будь-яких спортивних травм.

Спортивні куточки на основі шведської стінкиСпортивні куточки на основі шведської стінкиСпортивні куточки на основі шведської стінки

Шведська стінка з куточком і гладіаторською сіткою – самий популярний варіант у дітей. Навіть кільця і канат не мають такої популярності. А якщо в цьому варіанті є ще рукохід – вважайте, що у вас вдома повний спортивний зал.

Якщо ваша дитина підростає і приділяє серйозну увагу своїй фізичній підготовці, особливо пресу, варто купити шведську стінку з куточком і додатково до неї дошку для спини і преса. Це дозволить не тільки всебічно опрацьовувати прес, але і зміцнить м'язи-антагоністи без чого, в принципі, неможливо сильне і красиве тіло.

Пам'ятайте, ви купуєте спортивний куточок шведської стінки не на один рік, тому візьміть краще, що можете собі дозволити. У підсумку все окупиться здоров'ям дитини.

Вибирайте підходящий вам варіант, враховуйте можливість докуповувати елементи спортивних куточків і з задоволенням ростіть здорову, сильну дитину.