Menu
Filter

Каталог

Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Ортопедичні стільці 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 224 товарів

Ми всі звикли до модного слова «ортопедичний». Навіть не розуміючи до кінця його значення, люди зупиняють свій вибір на товарі, який має це слово у своїй характеристиці. Давайте з вами розберемося, що ж таке «ортопедічность» і чи потрібна вона нам, особливо при покупці товарів для дітей.

Насамперед, що таке ортопедія? Це частина медицини, яка займається здоров'ям кісткової системи людини. Ортопедія покликана виправити все, що викривлене в скелеті людини і забезпечити здоровий її розвиток у подальшому. Виходячи з цього очевидно, що «ортопедичні» вироби розроблені і створені з завданням підтримки правильної форми скелета і постави людини.

Значить купівля дитячого ортопедичного стільця річ не тільки виправдана, а й необхідна з точки зору медицини.

Ортопедичні стільціОртопедичні стільціОртопедичні стільці

Який найстрашніший сон батьків школярів? Правильно, сколіоз. «Сколіоз» - це слово, яким старші діти пояснюють свою криву спину і головні болі, поганий сон і постійну нервозність.

Всього 20% захворювань сколіозом мають спадкову схильність. 80% припадає на дітей, які сидять скорчившись на неправильно підобраному дитячому стільці.

У більшості випадків сколіоз починається у віці 10-17 років, коли підлітки активно ростуть. У цей момент, хребет особливо тонкий і дуже вразливий, і неправильне положення тіла фіксує хребет у викривленому стані.  Іноді він розвивається у дітей ще в дошкільний період, якщо в садку багато занять, де дітям доводиться сидіти зігнувшись.

До сколіозу можна додати ще одне, ще більш поширене зло – остеохондроз. Що таке остеохондроз знають всі. Або не знають, але розуміють, що це те, чого болить спина й голова.

Давайте, не заглиблюючись у наукові хащі розберемо це питання. І подумаємо, як з цим впоратися.

Хребет людини складається з 33-34 хребців, між якими знаходяться міжхребцеві диски, що складаються з драглистої речовини під хрящем. При остеохондрозі порушується обмін речовин в тканинах хребта і навіть на початковій стадії міжхребетні диски втрачають еластичність і всихають. Фіброзне кільце диска перестає витримувати навантаження на хребет, починає випинатися і тріскатися. При розриві фіброзного кільця утворюється грижа. Остеохондроз спини може призвести до викривлення усього хребта і втрати рухливості.

Чи варто говорити про те, що остеохондроз і сколіоз з'являються в дитинстві? Думаю, немає. На жаль, ми не можемо на 100% контролювати нашу дитини, так як ми не завжди поруч. Тому, головна профілактична міра полягає в тому, щоб не дати навіть слабкого шансу цим захворюванням. Турбота про здоров'я починається з покупки ортопедичного стільця для дітей. Це дає гарантію того, що кожен хребець дитини буде знаходиться в фізіологічному положенні, навантаження буде правильно розподілене і збалансоване.

Дуже важливо, щоб стілець школяра регулювався і дотримувалася рекомендована за віком висота.

Купити ортопедичні крісла для дитини сьогодні зовсім не складно. Досить прийти в магазин дитячих меблів або завітати до нас на сайт, де кваліфіковані продавці допоможуть підібрати найбільш підходяще крісло для вашої дитини.

Пам'ятайте, що попередити хворобу легко, вилікувати – складно. Будь завжди здорові!