Menu
Filter

Каталог

Ширина стола, см
Ширина стеллажа, мм
Высота стола
Глубина стола, см
Материал изготовления:
Материал столешницы
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Стіл-стелаж 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 24 товарів

Стіл-стелаж — це абсолютно унікальна конструкція.

Дві як би окремі речі гармонійно поєднані між собою. У цього типу меблів дуже багато шанувальників, які не йдуть на компроміси.

Давайте подивимося, чим так цікавий стіл зі стелажем.

Насамперед, це інженерно правильна легка конструкція з красивим і сучасним зовнішнім виглядом, де стіл розташований перпендикулярно до стелажа.  Про зручність стелажу, як виду меблів взагалі говорити не доводиться. Це - компактна і дуже функціональна система поличок і відсіків, в якій, завдяки продуманості кожної дрібниці, можна вмістити всі шкільні приналежності, а також приладдя для творчості і відпочинку.

У чому особливість столу зі стелажем? Найчастіше стелаж розташований праворуч від робочої поверхні столу. Це дозволяє легко діставати всі необхідні школяреві речі – книги і зошити правою рукою. Зліва вільно падає світло, як і рекомендують лікарі. Але бувають ситуації, коли стелаж знаходитися зліва – це пов'язано або з особливостями інтер'єру, або з ведучою рукою дитини. Однак існують і варіанти з трикутним столом – вони просто ідеальні для кутового розташування, мінімум місця – максимум робочих поверхонь.

Стіл-стелажСтіл-стелаж

Комп'ютерний стіл-стелаж — це різновид меблів. Відмінність тільки в тому, що такі моделі часто обладнані висувною поличкою для клавіатури і отвором в столі для кабелів. Комп'ютерний стіл зі стелажем – це просто ідеальне рішення багатьох завдань функціональності і економії простору.

В наших магазинах дуже легко купити стіл-стелаж. Великий вибір різновидів розташування, колірних і фактурних рішень вас просто вразить.  Компетентний персонал проконсультує вас і дасть можливість протестувати будь-які меблі. Повірте, це дуже гарний і функціональний варіант!