Menu
Filter

Каталог

Виробник
Виконання
Основний колір
Кріплення
Комплектация
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Гімнастичні мати 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 15 з 15 товарів

Гімнастичний мат для дітей – це дуже потрібна штука.

Потрібна і класна. Його застосовують для фізичного розвитку дитини в садах, спортивних секціях і вдома. І ще ніхто не пошкодував, що придбав його для свого малюка. І неважливо, використовується він для занять або для ігор.

Ну, давайте по-порядку. Чим ця штука може бути корисною? Насамперед, саме мат гімнастичний забезпечує безпеку дитини при заняттях на шведській стінці. Який би не був спортивний ваш малюк, щось може піти не так – погано вхопився, судома звела руку або неправильно виконав вправу. Якщо під час занять внизу лежав мат, проблем не буде, він надійно захистить від подряпин, синців та забоїв. Крім усього іншого, на ньому просто зручно і приємно робити зарядку або відпрацьовувати рухи «ніндзя». Щільна, нековзна поверхня мата дозволяє правильно витримувати стійку, а щільний прошарок пом'якшує падіння.

Іноді батьки об'єднуються і готові купити гімнастичний мат для дитячих дошкільних закладів, щоб їх хлопчаки та дівчата могли комфортно займатися активними іграми або фізкультурою. Вимоги до щільності гімнастичного мата однакові, вони не діляться на «звичайні» і «спортивні». У них відмінність може бути тільки у формі і властивості наповнювача. Мати бувають: прямокутні, квадратні, трикутні або у формі півкола. Наповнювачі для матів теж відрізняються. У бюджетному варіанті використаний поролон. Для будинку цього цілком достатньо. Для спортивних секцій беруть гімнастичний мат з наповненням з газовспіненого поліетилену. Другий варіант більш стійкий до перепадів температур і має більш високий рівень водовідштовхування. Це важливо, коли він добу зберігається в спортивному залі, де немає гідного провітрювання. Ось, по суті, і вся відмінність.

Гімнастичні матиГімнастичні мати

А чому мат просто класний? А уявіть, як чудово і безпечно діткам на ньому балуватися. Не зарядка, а просто валяння, штовхання… захвату малюків немає межі! Тут можна спокійно осягати ази боротьби.

Покриття гімнастичних матів передбачається з шкірозамінника. Вони можуть мати широку колірну гамму.

Ми впевнені, що розвіяли всі ваші сумніви з приводу того варто чи не варто купити мат для дітей. Звичайно, варто!

Подаруйте своїй дитині можливість весело та безпечно проводити час.