Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Срок доставки
Материал изготовления:
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Дзеркала 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 25 товарів

Дзеркало є одним з найбільш цікавих елементів декору, який включає в собі не тільки містичну й утилітарну функцію, але і є повноцінним арт-об'єктом.

Це один з найпоширеніших, і в той же час, вражаючих елементів дизайну. Дійсно, адже практично будь-яке приміщення можна з легкістю прикрасити за допомогою витончених дзеркал у вигляді сердець, квітів, птахів і тварин. Тим більше що декоративні дзеркала дуже легко кріпляться. Для них не потрібно спеціально свердлити стіни, достатньо лише «наклеїти» вподобану модель за допомогою двостороннього скотча.

ДзеркалаДзеркалаДзеркала

Останнім часом фахівці рекомендують купити декоративні дзеркала з тонованою, кольоровою або фактурною поверхнею. Так само набирає обертів тема фрагментарних повторень, коли маленькі, але однакові за формою дзеркала, «складаються» в одне велике. Правильно обіграна дзеркальна поверхня, зорово розширить простір, додасть світла і фарб.