Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Полки 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 454 товарів

Навісні полиці мають нескінченне число застосувань.

Вони добре підходять для зберігання, оформлення та організації внутрішнього простору. Вибравши правильну полицю можна доповнити або змінити стиль будь-якого приміщення. Тому, перш ніж відправлятися за покупками, Вам необхідно визначитися:

  • для чого саме Вам необхідна полиця;
  • яка глибина полиці повинна бути;
  • скільки ваги ви збираєтеся помістити на неї.

ПолиціПолиціПолиці

Якщо Вам набридла Ваша книжковий шафа, і Ви б хотіли більш полегшений варіант, навісні полиці - відмінний вихід з положення! По функціональному навантаженню вони повноцінно замінять шафу, а Ви зможете візуально розширити простір кімнати. Але обов'язково треба знати, з якого матеріалу зроблені стіни Вашого будинку або квартири. Це убезпечить Вас у виборі правильних кріплень для навісу.

У будь-якому разі перед прийняттям рішення про купівлю необхідно «зважити» і врахувати додаткові нюанси модернізації вашого приміщення.

Полки