Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

Гарантія


На всі меблі представлені в нашому магазині надається гарантія - 12 місяців з моменту продажу. На ТМ Meblik гарантійний термін 5 років, за умови замовлення пакету 777 - гарантійний термін - 7 років.
Протягом гарантійного терміну ми зобов'язуємося безкоштовно усунути приховані виробничі дефекти, виявлені споживачем при нормальній експлуатації меблів, а в разі неможливості усунення - замінити деталь або виріб повністю.

Гарантія не поширюється якщо:

  • меблі знаходиться у вологому приміщенні або піддані шкідливому атмосферному впливу,
  • меблі використовуються не за призначенням,
  • при догляді за меблями використовувалися чистячі засоби, порошки або розчинники,
  • відновлення та ремонт меблів здійснювався Замовником самостійно,
  • меблі пошкоджені внаслідок дії домашніх тварин, вогню, агресивних рідин, а також з ознаками недбалого поводження.
  • змінена конструкція виробу або комплектуючих Покупцем;
  • закінчився гарантійний термін;
  • якщо присутні дефекти, які були повідомлені або відомі покупцеві до продажу і унаслідок яких покупець отримав індивідуальну знижку, а також дефекти, за якими на меблі була знижена ціна реалізації.
  • якщо відсутній товарний чек, договір або видаткова накладна.


Самостійна збірка

При самостійній збірці меблів покупцем, необхідно перевірити деталі на наявність браку  (сколовши, подряпин). При виявленні браку - призупинити складання, тому що деталі меблів зі слідами збірки поверненню та обміну не підлягають. Зберігайте заводську упаковку до закінчення складання, тому що заміна браку проводиться тільки в заводській упаковці. Гарантія анулюється за умови, якщо замінна частина вже була встановлена ​​або є явні ознаки того, що деталь вже була використана, наприклад, був вкручений гвинт або прорізано отвір. При виявленні браку повідомте у відділ рекламацій (по телефону зазначеному в договорі або видатковій накладнії). Зберігайте до кінця гарантійного терміну товарний чек, супровідну документацію.

Рекламації приймаються тільки при наявності самого виробу або окремих елементів і в «оригінальній упаковці». У разі недотримання вищевказаних вимог, претензії по рекламації не приймаються, а гарантія анулюється. Рекламації, що виникли внаслідок неправильної збірки (самостійно покупцем), доставки і підйому (самостійно покупцем) або виникли внаслідок неправильної експлуатації, усуваються за рахунок покупця.

Повернення товару.
Покупець має право протягом 14 чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, обміняти на аналогічний або повернути придбаний товар (меблі), якщо товар не підходить формою, кольором або розміром, а також з інших причин не може бути використаний за призначенням. Обмін товару (меблів) або повернення вартості проводиться, якщо:

- Він не використовувався, не був у складання (монтажі)
- Збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, фабричні ярлики,
- Не ушкоджена упаковка,
- Мається товарний чек, виданий покупцеві разом з товаром.


Розрахунок з покупцем проводиться виходячи з вартості товару на момент його покупки. У разі неможливості повернути гроші в день повернення товару - гроші повертаються за домовленістю сторін, але не пізніше 7 семи днів.
Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей) якщо:

з моменту покупки товару, що підлягає обміну або поверненню, пройшло більше 14 днів;
підлягає поверненню товар не є новим, тобто був у складання (монтажі);
при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (збірка, спроба монтажу, відсутність або пошкодження оригінальної упаковки).
Дані умови складені відповідно до чинного законодавства України і не обмежують законних прав споживача, наданих йому.