Menu
Filter

Каталог

Розмір знижки
Тип пеленального столика
Материал изготовления:
Материал изготовления фасада
Ширина комода, мм
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Комоди-сповиватори 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 134 товарів

Дитячий комод-пеленатор


Майбутні батьки, займаючись облаштуванням дитячої кімнати, часто задаються питанням "а чи варто купувати пеленальний комод?".  

Батьки, які очікують вже не першу дитину, знають точну відповідь на це питання – варто, тому що досить довгий час цей предмет меблів буде вірним помічником мами. Це не тільки зручне місце для проведення гігієнічних процедур малюка, це ще і органайзер для всіх дитячих речей – памперсів, присипок, кремів, пелюшок, дитячого одягу і т. д.  Все знаходиться під рукою у легкому доступі.

Давайте розглянемо детальніше чим так гарний пеленальний комод. Зручністю. Але в чому воно виражається? Насамперед, комод з пеленальним столиком має певну висоту, яка розрахована під зріст жінки. Оскільки у жінок різниця в зрості може досягати 20 см, комоди теж мають різну висоту. По-друге, площа для сповивання має універсальний розмір і цілком достатня для сповивання кожної дитини першого року життя. Також в комоді обов'язково є шухлядки, в які поміщаються всі необхідні для гігієнічних процедур і переодягання речі. Ящики всі на направляючих з дуже легким ходом, щоб можна було не напружуючись, однією рукою відкрити і закрити їх. А також полички для більш зручного розташування серветок, присипки або дитячих масел. Коли дитина підростає і необхідність в пеленальному столику відпадає, сам комод використовується для зберігання дитячих речей або іграшок.

Комоди-пеленаторыКомоди-пеленаторыКомоди-пеленаторы

При покупці комода зверніть увагу на безпеку і екологічність. Дитячі комоди повинні покриватися спеціальними, схваленими для використання в дитячих кімнатах лаках, зазвичай на водній основі. Комод повинен мати стійку конструкцію з закругленими кутами.

Іноді виникають ситуації, коли нікуди поставити комод або є необхідність в мобільному місці для сповивання дитини, яке можна взяти з собою в дорогу. В такому разі ми рекомендуємо купити пеленатор. Це може бути хороший, дерев'яний пеленатор, який ідеально ставатиме на дитяче ліжечко або більш легкий м'який пеленатор, який ще й можна брати з собою в дорогу.

У нас величезний асортимент дитячих пеленальних столиків, комодів  пеленаторів на будь-який смак. Безліч забарвлень, форм і розмірів задовольнять найвимогливіших покупців.  Ми надамо всі необхідні сертифікати відповідності, а наші консультанти дадуть вичерпну інформацію про кожну модель.

Комоди-сповиватори