Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Ковдри 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 73 товарів

Одним з основних факторів, що забезпечують здоровий розвиток дитини, є його сон.

Дитяча ковдра – це незамінна річ для забезпечення комфортного і спокійного сну.

Тіло дитини самостійно не може впоратися зі збереженням тепла і допомогти йому може тільки правильно вибрана ковдра дитяча.

Різноманітність моделей дитячих ковдр дуже велика. Вибираючи ковдру важливо враховувати сезонність – не варто купувати щільні, теплі ковдри на теплу пору року і навпаки. Ковдри для літньої пори більш полегшені, наповнені бавовною і дуже м'які на дотик. Такі ковдри ідеально підходять для сну немовля. Вони добре пропускають повітря і зайву вологу, підтримуючи оптимальний режим температури.

КовдриКовдриКовдри

Вибираючи ковдри зимові, рекомендуємо звернути увагу на вовняні ковдри, виготовлені з вовни або з верблюжої вовни, а також на ковдри з наповнювачем з гусячого пуху. Така шерсть спеціально оброблена, не має запаху і не викликає алергічних реакцій. Спати вашому малюку під такою ковдрою буде тепло, сухо і затишно. Ковдри дитячі з ватним наповнювачем є найменш недорогими, але, на жаль, є недовговічними і не переносять прання. Такі ковдри вимагають регулярного провітрювання через властивості накопичувати всередині себе вологу. 

Ковдри дитячі мають більш яскраві кольори та тематичну спрямованість. На них зображені улюблені дитячі герої, квіточки і тваринки. Забавні забарвлення і малюнки мультяшних героїв приносять додаткове задоволення дитині.