Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Пуфи 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 47 товарів

Ваша дитина вже підросла. І Вам хочеться придбати крім найнеобхідніших меблів, щось для відпочинку дитини, де б вона могла посидіти, переглядаючи по телевізору мультфільм або розглядаючи веселі картинки. В даний час особливо популярно нове дизайнерське рішення - стильні, оригінальнаі, комфортні - це безкаркасні меблі.

Крісло-мішок у дитячій кімнаті - ідеальне рішення.

Воно не має гострих кутів, схоже на велику іграшку. Діти обов'язково полюблять його! Зручно розмістившись перед телевізором у кріслі-м'яч, дитині не хочеться з ним розлучатися. А додаткові сидіння до різних моделей меблів, місткі ємності для зберігання речей, зручні підставки для ніг та оригінальна прикраса дитячої кімнати - все це пуфи.

ПуфиПуфиПуфи

Пуф складається з оболонки, наповненої мільйонами пружних кульок, які перекочуються під тиском тіла. Оболонка пуфа, виготовлена з високоякісних замінників шкіри, досить водостійка і легко чиститься. У дитячій кімнаті краще всього виглядатиме яскравий, м'який на дотик, може навіть у формі якоїсь тварини, пуфик. Пуфики, крісла-мішки, крісло-м'яч і інші безкаркасні меблі, схвалені безліччю фахівців в області медицини.