Menu
Filter

Каталог

Ширина стола, см
Высота стола
Глубина стола, см
Материал изготовления:
Материал столешницы
Виробник
Страна производитель:
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Парти 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 126 товарів

Того, що ви завітали у цей розділ можуть бути дві причини. Перша - ви точно знаєте, що парта — це ідеальний варіант для вашої дитини і вам залишилося тільки визначитися яку купити. Друга – ви ще не впевнені, що краще вибрати письмовий стіл або дитячу парту.

Ми зараз зробимо короткий огляд і допоможемо вам з вибором.

Спочатку поговоримо про те, чим відрізняється письмовий стіл від дитячого столу-парти. Відмінності всього два, але вони вирішують багато чого. Перша відмінність - це кут нахилу стільниці, друге - повністю регульована конструкція.

ПартиПартиПарти

Чим хороша стільниця з нахилом? Відповідь на це питання знав доктор Фрідріх Гульдрейх (Ерісман). Він довів залежність збільшення ризику сколіозу і короткозорості від конструкції шкільного столу.  Він навіть винайшов так звану «парту Ерісмана» з фіксованою лавою щоб у дитини просто не було шансів криво сидіти за столом. Кришка столу такий парти мала нахил 15°. При конкретно такому нахилі вісь зору майже перпендикулярна площині зошити або книги. Що практично не створює напруги для очей навіть при тривалій роботі. І діти просто автоматично не можуть горбатитися. На похилій кришці парти немає сторонніх предметів, увага зосереджується. З недоліків похилій конструкції тільки те, що погано триматися ручки і олівці. Але виробники на це реагують, створюючи спеціальні поглиблення для канцтоварів.

У чому плюс регульованою конструкції? Тим, що вона росте разом з дитиною. Серйозні виробники роблять парти на період від 5 до 18 років. Як ви розумієте, за 13 років ріст дитини серйозно змінюється, а вимоги співвідношення висоти стільця і столу щодо зростання дитини залишаються незмінними. Відповідно, якщо ми хочемо, щоб парта дбала про поставу дитини її треба регулярно (як мінімум раз в рік) підлаштовувати під зріст дитини. При правильно підібраній висоті парти і стільця, ви просто не залишите шансу сколіозу та остеохондрозу.

Отже, ви готові купити дитячу парту. Тепер треба вирішити, який варіант вам по душі: просто парта без додаткових скриньок і поличок або повноцінне робоче місце. Просто парта підходить якщо у вас в кімнаті вже створена робоча зона і поруч з робочим місцем будуть перебувати стелажі та етажерки. Якщо ви тільки плануєте облаштувати куточок для юного школяра, можна розглянути варіант парт з додатковими комплектаціями, такими як: ящики, полички і місце для ранця.