Menu
Filter

Каталог

Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.


Окремі предмети 

Сітка
Cписок
Большие фото
Показано 1 - 24 з 82 товарів

Дитяче ліжечко є найважливішим предметом меблів в дитячій кімнаті.

Від правильності її вибору і підбору окремих предметів залежить і зовнішній вигляд інтер'єру, і в першу чергу, безпека і здоров'я дитини. При цьому меблі повинні подобається дитині, відповідати його смакам, перевагам і інтересам. Усі меблі в дитячу, рекомендується купувати відразу комплектом. Але окремі предмети можна при необхідності докупати і пізніше.

Дуже потрібні і зручні в застосуванні простирадла на резинці, які можна швидко замінити. Багато моделей дитячих ліжечок укомплектовуються кишенею, які призначені для дрібниць і аксесуарів по догляду за дитиною. Такі кишені забезпечують додаткові зручності для мами і додатково прикрашають ліжечко, маючи актуальний дитячий малюнок і красиве забарвлення.

Отдельные предметы Отдельные предметы       Отдельные предметы

Для захисту чутливої і ніжної шкіри малюка від укусів комах використовується такий недорогий, але зручний аксесуар як москітна сітка на до ліжечко. Не обійтися і без таких предметів, як різного виду підпори під балдахін. Такі предмети закріплюються над дитячим ліжечком за допомогою спеціальних опорних конструкцій, які встановлюються безпосередньо на ліжечко, або ж монтуються на стіну.

Отримати інформацію і придбати окремі предмети текстилю для дитячого ліжечка у місті Київ, ви завжди можете в магазині MEBEL-Baby. Зв'яжіться по телефону з магазином і наші консультанти завжди будуть раді допомогти у виборі і дати правильні рекомендації.