Menu
Filter
Магазин дитячих меблів в Києві
- www.mebel-baby.com.ua пропонує: меблі різних виробників для дитячих кімнат, а також сучасні, вишукані молодіжні меблі.У нас представлені оригінальні дитячі меблі Київ і практичні меблі для школяра, барвиста мебельл для малюків стильні меблі для молоді, а також матраци, килими, світильники та інші необхідні речі для дитячих кімнат.

Складання та монтаж меблів.

Шановні покупці, практично всі меблі в нашому магазині доставляється в розібраному стані, у картонних упаковках і вимагає складання.
У зв'язку з цим, будь ласка, ознайомтеся з нашими умовами на послуги по збірці і монтажу меблів.

1. Вартість товару на сайті вказана без урахування його збірки, так як збирання меблів є додатковою послугою і оплачується окремо.

2. Замовлення збірки і вартість послуг - обговорюється з менеджером під час оформлення замовлення.
3. Збірку меблів здійснюють професійні збирачі, що мають багаторічний досвід роботи, які несуть повну відповідальність за якість збірки меблів.
4. Відповідальність за нерівність стін і підлоги, що може призвести до неправильного встановлення (зазори між тумбочками, перекіс вироби тощо), несе замовник!
5. Виїзд складальників здійснюється в день доставки меблів.

Якщо ж ви все-таки вирішили самостійно зібрати вироби і під час складання Ви виявили дефект, то відкладіть збірку цього елемента (!!!! Не утилізуйте упаковку, в якому цей елемент перебував !!!!) і повідомте про знайдений дефекті по телефону менеджеру . Ми гарантуємо швидке вирішення виниклих проблем!